Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

05. III.TŔÍDA sk.AA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Žďár nad Sázavou
Tisknout
4
0
29:7
61:15
425:214
8
2
STK Okříšky
Tisknout
3
1
25:11
52:25
387:275
7
3
Slavoj Polná
Tisknout
3
1
21:15
44:33
330:312
7
4
TJ Sokol Bedřichov Jihlava
Tisknout
2
2
19:17
43:37
373:327
6
5
TK Bystřice n.Pernštejnem
Tisknout
2
2
19:17
40:40
354:361
6
6
Sokol Letovice
Tisknout
1
3
18:18
39:39
314:353
5
7
Sokol Jemnice
Tisknout
1
3
8:28
19:58
260:390
5
8
Čechie Zastávka
Tisknout
0
4
5:31
13:64
229:440
4

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
TK Bystřice n.Pernštejnem Slavoj Polná
3:6
6:13
82:96
Zápis o utkání - oficiální
2
Čechie Zastávka STK Okříšky
0:9
0:18
36:109
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Žďár nad Sázavou Sokol Letovice
7:2
14:4
97:55
Zápis o utkání - oficiální
4
Sokol Jemnice TJ Sokol Bedřichov Jihlava
5:4
10:10
86:80
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019
5
TJ Sokol Bedřichov Jihlava TK Bystřice n.Pernštejnem
5:4
11:9
101:83
Zápis o utkání - oficiální
6
Sokol Letovice Sokol Jemnice
9:0
18:1
116:67
Zápis o utkání - oficiální
7
STK Okříšky TJ Žďár nad Sázavou
3:6
7:15
85:119
Zápis o utkání - oficiální
8
Slavoj Polná Čechie Zastávka
7:2
15:5
111:62
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
TK Bystřice n.Pernštejnem Čechie Zastávka
7:2
15:6
114:89
Zápis o utkání - oficiální
10
TJ Žďár nad Sázavou Slavoj Polná
8:1
16:2
103:32
Zápis o utkání - oficiální
11
Sokol Jemnice STK Okříšky
1:8
2:16
42:103
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ Sokol Bedřichov Jihlava Sokol Letovice
6:3
14:7
114:68
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
Sokol Letovice TK Bystřice n.Pernštejnem
4:5
10:10
75:75
Zápis o utkání - oficiální
14
STK Okříšky TJ Sokol Bedřichov Jihlava
5:4
11:8
90:78
Zápis o utkání - oficiální
15
Slavoj Polná Sokol Jemnice
7:2
14:6
91:65
Zápis o utkání - oficiální
16
Čechie Zastávka TJ Žďár nad Sázavou
1:8
2:16
42:106
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019
17
TK Bystřice n.Pernštejnem TJ Žďár nad Sázavou
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
18
Sokol Jemnice Čechie Zastávka
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
19
TJ Sokol Bedřichov Jihlava Slavoj Polná
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
20
Sokol Letovice STK Okříšky
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
6
15.6.2019
21
STK Okříšky TK Bystřice n.Pernštejnem
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
22
Slavoj Polná Sokol Letovice
0:0
 
 
 
23
Čechie Zastávka TJ Sokol Bedřichov Jihlava
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
TJ Žďár nad Sázavou Sokol Jemnice
0:0
 
 
 
7
22.6.2019
25
TK Bystřice n.Pernštejnem Sokol Jemnice
0:0
 
 
 
26
TJ Sokol Bedřichov Jihlava TJ Žďár nad Sázavou
0:0
 
 
 
27
Sokol Letovice Čechie Zastávka
0:0
 
 
 
28
STK Okříšky Slavoj Polná
0:0