Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

04. II.TŔÍDA sk.BA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Jiskra Otrokovice B
Tisknout
5
0
37:8
79:22
558:330
10
2
TK Blansko
Tisknout
4
1
27:18
64:38
526:410
9
3
Sokol Lanžhot
Tisknout
3
1
25:11
51:26
389:289
7
4
TK Blansko B
Tisknout
2
3
20:25
42:58
417:485
7
5
Tatran Starý Lískovec
Tisknout
2
2
15:21
37:44
338:391
6
6
BLTC Brno C
Tisknout
1
2
14:13
29:29
250:245
4
7
TK Fatra Napajedla
Tisknout
0
4
9:27
22:60
271:457
4
8
TENIS SLOVÁCKO z.s. B
Tisknout
0
4
6:30
17:64
302:444
4

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
Tatran Starý Lískovec TK Blansko
0:9
1:18
39:112
Zápis o utkání - oficiální
2
TENIS SLOVÁCKO z.s. B Sokol Lanžhot
0:9
3:18
74:124
Zápis o utkání - oficiální
3
BLTC Brno C TK Fatra Napajedla
9:0
18:1
114:40
Zápis o utkání - oficiální
4
Jiskra Otrokovice B TK Blansko B
8:1
17:2
111:48
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019
5
TK Blansko B Tatran Starý Lískovec
8:1
16:6
120:82
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Fatra Napajedla Jiskra Otrokovice B
2:7
5:16
56:120
Zápis o utkání - oficiální
7
Sokol Lanžhot BLTC Brno C
7:2
14:5
97:63
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Blansko TENIS SLOVÁCKO z.s. B
6:3
14:7
109:91
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
Tatran Starý Lískovec TENIS SLOVÁCKO z.s. B
9:0
18:1
115:69
Zápis o utkání - oficiální
10
BLTC Brno C TK Blansko
3:6
6:14
73:108
Zápis o utkání - oficiální
11
Jiskra Otrokovice B Sokol Lanžhot
7:2
14:5
98:72
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Blansko B TK Fatra Napajedla
6:3
14:7
121:85
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
TK Fatra Napajedla Tatran Starý Lískovec
4:5
9:12
90:102
Zápis o utkání - oficiální
14
Sokol Lanžhot TK Blansko B
7:2
14:4
96:54
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Blansko Jiskra Otrokovice B
0:9
4:18
86:133
Zápis o utkání - oficiální
16
TENIS SLOVÁCKO z.s. B BLTC Brno C
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
5
8.6.2019
17
Tatran Starý Lískovec BLTC Brno C
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
18
Jiskra Otrokovice B TENIS SLOVÁCKO z.s. B
6:3
14:6
96:68
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Blansko B TK Blansko
3:6
6:14
74:111
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Fatra Napajedla Sokol Lanžhot
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
6
15.6.2019
21
Sokol Lanžhot Tatran Starý Lískovec
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
22
TK Blansko TK Fatra Napajedla
0:0
 
 
 
23
TENIS SLOVÁCKO z.s. B TK Blansko B
0:0
 
 
 
24
BLTC Brno C Jiskra Otrokovice B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
7
22.6.2019
25
Tatran Starý Lískovec Jiskra Otrokovice B
0:0
 
 
 
26
TK Blansko B BLTC Brno C
0:0
 
 
 
27
TK Fatra Napajedla TENIS SLOVÁCKO z.s. B
0:0
 
 
 
28
Sokol Lanžhot TK Blansko
0:0