Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

DS2D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Matchball Česká Lípa A
Tisknout
7
0
49:14
99:29
664:265
14
2
TK Doksy
Tisknout
6
1
42:21
87:50
614:470
13
3
TJ Sokol Ústí n.L.
Tisknout
4
3
37:26
80:56
629:478
11
4
SK Matchball Česká Lípa B
Tisknout
4
3
33:30
71:63
567:526
11
5
TJ Jiskra Nový Bor ,z.s.
Tisknout
4
3
30:33
65:69
557:577
11
6
SK Štětí
Tisknout
2
5
26:37
56:80
490:631
9
7
Tenis Libochovice
Tisknout
1
6
23:40
48:85
483:668
7
8
Slavoj Litoměřice B
Tisknout
0
7
12:51
28:102
304:693
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2019
7
TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. Slavoj Litoměřice B
5:4
10:8
93:58
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Procházka Jiří
3
Studený Tobiáš
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
2.
Brych Lukáš
1
Kryštof Dvořák
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Sýkorová Nikol (H)
1
Knapíková Leontina
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Lainerová Markéta
1
Wágnerova Kristyna
1
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
5.
Jerman Ondřej
1
Fišera Marek
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
6.
Šindelář Antonín
1
Kačur Radim
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Sýkorová Nikol (H)
Lainerová Markéta
1
1
Knapíková Leontina
Wágnerova Kristyna
1
1
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
8.
Procházka Jiří
Šindelář Antonín
3
1
Studený Tobiáš
Kryštof Dvořák
1
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
9.
Brych Lukáš
Jerman Ondřej
1
1
Fišera Marek
Kačur Radim
1
1
6:7
4:6
 
10
13
0
2
0
1
               
93
58
10
8
5
4

Soupiska TJ Jiskra Nový Bor ,z.s.

jméno
nar.
BH
1
Procházka Jiří
20.04.2005
1006
3
2
Brych Lukáš
20.11.2006
1083
1
3
Jerman Ondřej
20.10.2006
1083
1
4
Šindelář Antonín
03.08.2006
1083
1
5
Fafala Lukáš
21.03.2007
1083
1
6
Kolář Vojtěch
18.08.2008
1083
1
21
Sýkorová Nikol (H)
18.01.2008
845
1
22
Lainerová Markéta
01.09.2005
845
1
23
Kvasničková Karolína
17.12.2007
845
1
24
Svobodová Nikola
08.05.2008
845
1

Soupiska Slavoj Litoměřice B

jméno
nar.
BH
1
Kabelka Antonín
29.03.2006
1083
1
2
Studený Tobiáš
03.05.2005
1083
1
3
Kryštof Dvořák
22.01.2006
1083
1
4
Houska Ondřej
19.11.2005
1083
1
5
Fišera Marek
20.09.2006
1083
1
6
Kačur Radim
18.11.2008
1083
1
7
Pospíšil Samuel
22.10.2008
1083
1
8
Juda Marek
15.02.2008
1083
1
9
Henzl Lukáš
15.04.2008
1083
1
10
Illichman Matěj
26.02.2009
1083
1
21
Knapíková Leontina
11.03.2008
845
1
22
Wágnerova Kristyna
11.06.2008
845
1
23
Gregorová Kateřina
13.02.2009
845
1
24
Škrdletová Anna
26.07.2006
845
1
25
Kloubová Šárka
24.07.2009
845
1