Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

DS2D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Matchball Česká Lípa A
Tisknout
7
0
49:14
99:29
664:265
14
2
TK Doksy
Tisknout
6
1
42:21
87:50
614:470
13
3
TJ Sokol Ústí n.L.
Tisknout
4
3
37:26
80:56
629:478
11
4
SK Matchball Česká Lípa B
Tisknout
4
3
33:30
71:63
567:526
11
5
TJ Jiskra Nový Bor ,z.s.
Tisknout
4
3
30:33
65:69
557:577
11
6
SK Štětí
Tisknout
2
5
26:37
56:80
490:631
9
7
Tenis Libochovice
Tisknout
1
6
23:40
48:85
483:668
7
8
Slavoj Litoměřice B
Tisknout
0
7
12:51
28:102
304:693
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2019
3
Slavoj Litoměřice B Tenis Libochovice
4:5
8:10
65:79
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kabelka Antonín
1
Korous Matyáš (H)
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
2.
Studený Tobiáš
1
Česal Maxmilián
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
3.
Kryštof Dvořák
1
Valeš Kristián
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
4.
Fišera Marek
1
Kokoška Max
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Gregorová Kateřina
1
Bejčková Adéla (H)
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Škrdletová Anna
1
Matoušková Barbora (H)
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Kabelka Antonín
Fišera Marek
1
1
Korous Matyáš (H)
Kokoška Max
1
1
6:7
6:7
 
12
14
0
2
0
1
8.
Studený Tobiáš
Kryštof Dvořák
1
1
Česal Maxmilián
Valeš Kristián
1
1
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
9.
Škrdletová Anna
Gregorová Kateřina
1
1
Bejčková Adéla (H)
Matoušková Barbora (H)
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
               
65
79
8
10
4
5

Soupiska Slavoj Litoměřice B

jméno
nar.
BH
1
Kabelka Antonín
29.03.2006
1083
1
2
Studený Tobiáš
03.05.2005
1083
1
3
Kryštof Dvořák
22.01.2006
1083
1
4
Houska Ondřej
19.11.2005
1083
1
5
Fišera Marek
20.09.2006
1083
1
6
Kačur Radim
18.11.2008
1083
1
7
Pospíšil Samuel
22.10.2008
1083
1
8
Juda Marek
15.02.2008
1083
1
9
Henzl Lukáš
15.04.2008
1083
1
10
Illichman Matěj
26.02.2009
1083
1
21
Knapíková Leontina
11.03.2008
845
1
22
Wágnerova Kristyna
11.06.2008
845
1
23
Gregorová Kateřina
13.02.2009
845
1
24
Škrdletová Anna
26.07.2006
845
1
25
Kloubová Šárka
24.07.2009
845
1

Soupiska Tenis Libochovice

jméno
nar.
BH
1
Korous Matyáš (H)
12.07.2006
1083
1
2
Česal Maxmilián
24.10.2007
1083
1
3
Valeš Kristián
27.04.2008
1083
1
4
Dlouhý Adam
21.01.2008
1083
1
5
Kokoška Max
18.11.2008
1083
1
6
Průcha Jan
23.03.2009
1083
1
21
Bejčková Adéla (H)
09.04.2008
845
1
22
Matoušková Barbora (H)
30.10.2008
845
1
23
Hrebinková Sára
26.09.2008
845
1
24
Hrebinková Nela
26.09.2008
845
1