Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

DS2D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Matchball Česká Lípa A
Tisknout
7
0
49:14
99:29
664:265
14
2
TK Doksy
Tisknout
6
1
42:21
87:50
614:470
13
3
TJ Sokol Ústí n.L.
Tisknout
4
3
37:26
80:56
629:478
11
4
SK Matchball Česká Lípa B
Tisknout
4
3
33:30
71:63
567:526
11
5
TJ Jiskra Nový Bor ,z.s.
Tisknout
4
3
30:33
65:69
557:577
11
6
SK Štětí
Tisknout
2
5
26:37
56:80
490:631
9
7
Tenis Libochovice
Tisknout
1
6
23:40
48:85
483:668
7
8
Slavoj Litoměřice B
Tisknout
0
7
12:51
28:102
304:693
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
22.06.2019
26
SK Štětí Slavoj Litoměřice B
8:1
16:4
106:58
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vinš Jaroslav
1
Fišera Marek
1
5:7
0:6
 
5
13
0
2
0
1
2.
Albrecht Michael
1
Kačur Radim
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
3.
Synková Kristýna (H)
4
Knapíková Leontina
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
4.
Karlová Tereza
1
Škrdletová Anna
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
5.
Hasník Jakub
1
Pospíšil Samuel
1
3:6
7:5
7:5
17
16
2
1
1
0
6.
Šlapák Matěj
1
Juda Marek
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
7.
Synková Kristýna (H)
Karlová Tereza
4
1
Knapíková Leontina
Škrdletová Anna
1
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
8.
Vinš Jaroslav
Albrecht Michael
1
1
Fišera Marek
Juda Marek
1
1
6:1
7:6
 
13
7
2
0
1
0
9.
Hasník Jakub
Šlapák Matěj
1
1
Kačur Radim
Pospíšil Samuel
1
1
4:6
6:3
1:0
11
9
2
1
1
0
               
106
58
16
4
8
1

Soupiska SK Štětí

jméno
nar.
BH
1
Vinš Jaroslav
27.11.2005
1083
1
2
Albrecht Michael
28.11.2005
1083
1
3
Balog Josef
03.03.2007
1083
1
4
Balog Matěj
19.11.2008
1083
1
5
Hasník Jakub
03.11.2008
1083
1
6
Šlapák Matěj
04.01.2009
1083
1
7
Homoliak Max
23.09.2009
1083
1
8
Marek Ondřej
10.08.2009
1083
1
21
Synková Kristýna (H)
07.12.2005
389
4
22
Karlová Tereza
16.01.2006
845
1
23
Bláhová Tereza
05.07.2005
845
1
24
Sobotková Valerie
31.08.2007
845
1
25
Lancová Kateřina
01.11.2007
845
1
26
Kubánková Andrea
18.12.2007
845
1

Soupiska Slavoj Litoměřice B

jméno
nar.
BH
1
Kabelka Antonín
29.03.2006
1083
1
2
Studený Tobiáš
03.05.2005
1083
1
3
Kryštof Dvořák
22.01.2006
1083
1
4
Houska Ondřej
19.11.2005
1083
1
5
Fišera Marek
20.09.2006
1083
1
6
Kačur Radim
18.11.2008
1083
1
7
Pospíšil Samuel
22.10.2008
1083
1
8
Juda Marek
15.02.2008
1083
1
9
Henzl Lukáš
15.04.2008
1083
1
10
Illichman Matěj
26.02.2009
1083
1
21
Knapíková Leontina
11.03.2008
845
1
22
Wágnerova Kristyna
11.06.2008
845
1
23
Gregorová Kateřina
13.02.2009
845
1
24
Škrdletová Anna
26.07.2006
845
1
25
Kloubová Šárka
24.07.2009
845
1