Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

DS2D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Matchball Česká Lípa A
Tisknout
7
0
49:14
99:29
664:265
14
2
TK Doksy
Tisknout
6
1
42:21
87:50
614:470
13
3
TJ Sokol Ústí n.L.
Tisknout
4
3
37:26
80:56
629:478
11
4
SK Matchball Česká Lípa B
Tisknout
4
3
33:30
71:63
567:526
11
5
TJ Jiskra Nový Bor ,z.s.
Tisknout
4
3
30:33
65:69
557:577
11
6
SK Štětí
Tisknout
2
5
26:37
56:80
490:631
9
7
Tenis Libochovice
Tisknout
1
6
23:40
48:85
483:668
7
8
Slavoj Litoměřice B
Tisknout
0
7
12:51
28:102
304:693
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
08.06.2019
17
TJ Sokol Ústí n.L. Slavoj Litoměřice B
9:0
18:1
111:27
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Licek Prokop
4
Studený Tobiáš
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
2.
Pable Štěpán
3
Kryštof Dvořák
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
3.
Vejlupková Valentýna
4
Knapíková Leontina
1
3:6
6:0
6:1
15
7
2
1
1
0
4.
Kozmová Hana
6
Škrdletová Anna
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Šulc Daniel
1
Fišera Marek
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
6.
Kettner Pavel
1
Kačur Radim
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
7.
Vejlupková Valentýna
Kozmová Hana
4
6
Knapíková Leontina
Škrdletová Anna
1
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
8.
Licek Prokop
Pable Štěpán
4
3
Studený Tobiáš
Kryštof Dvořák
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
9.
Šulc Daniel
Kettner Pavel
1
1
Fišera Marek
Kačur Radim
1
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
               
111
27
18
1
9
0

Soupiska TJ Sokol Ústí n.L.

jméno
nar.
BH
1
Licek Prokop
18.07.2007
691
4
2
Pable Štěpán
20.07.2007
818
3
3
Vinš Vojtěch
12.04.2005
1083
1
4
Šulc Daniel
28.06.2006
1083
1
5
Kettner Pavel
06.08.2007
1083
1
6
Kohout Ondřej
17.06.2008
1083
1
7
Čmelík Vojtěch
27.07.2009
1083
1
21
Vejlupková Valentýna
24.01.2005
379
4
22
Kozmová Hana
02.04.2005
335
6
23
Pěkná Kateřina
26.12.2006
845
1
24
ŠINDELÁŘOVÁ Ela
10.11.2009
845
1

Soupiska Slavoj Litoměřice B

jméno
nar.
BH
1
Kabelka Antonín
29.03.2006
1083
1
2
Studený Tobiáš
03.05.2005
1083
1
3
Kryštof Dvořák
22.01.2006
1083
1
4
Houska Ondřej
19.11.2005
1083
1
5
Fišera Marek
20.09.2006
1083
1
6
Kačur Radim
18.11.2008
1083
1
7
Pospíšil Samuel
22.10.2008
1083
1
8
Juda Marek
15.02.2008
1083
1
9
Henzl Lukáš
15.04.2008
1083
1
10
Illichman Matěj
26.02.2009
1083
1
21
Knapíková Leontina
11.03.2008
845
1
22
Wágnerova Kristyna
11.06.2008
845
1
23
Gregorová Kateřina
13.02.2009
845
1
24
Škrdletová Anna
26.07.2006
845
1
25
Kloubová Šárka
24.07.2009
845
1