Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

DS2D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Matchball Česká Lípa A
Tisknout
7
0
49:14
99:29
664:265
14
2
TK Doksy
Tisknout
6
1
42:21
87:50
614:470
13
3
TJ Sokol Ústí n.L.
Tisknout
4
3
37:26
80:56
629:478
11
4
SK Matchball Česká Lípa B
Tisknout
4
3
33:30
71:63
567:526
11
5
TJ Jiskra Nový Bor ,z.s.
Tisknout
4
3
30:33
65:69
557:577
11
6
SK Štětí
Tisknout
2
5
26:37
56:80
490:631
9
7
Tenis Libochovice
Tisknout
1
6
23:40
48:85
483:668
7
8
Slavoj Litoměřice B
Tisknout
0
7
12:51
28:102
304:693
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2019
16
SK Matchball Česká Lípa B Slavoj Litoměřice B
8:1
16:2
101:32
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Steinz Viktor
3
Kabelka Antonín
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
2.
Franeta Marco
1
Studený Tobiáš
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
3.
Sertičová Tereza
4
Knapíková Leontina
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Švajcrová Lucie (H)
1
Wágnerova Kristyna
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
5.
Kurdziel Václav
1
Fišera Marek
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Nedbal Tomáš
1
Pospíšil Samuel
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Sertičová Tereza
Švajcrová Lucie (H)
4
1
Knapíková Leontina
Wágnerova Kristyna
1
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
8.
Steinz Viktor
Franeta Marco
3
1
Kabelka Antonín
Studený Tobiáš
1
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
9.
Kurdziel Václav
Nedbal Tomáš
1
1
Fišera Marek
Pospíšil Samuel
1
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
               
101
32
16
2
8
1

Soupiska SK Matchball Česká Lípa B

jméno
nar.
BH
1
Steinz Viktor
18.08.2007
976
3
2
Franeta Marco
23.05.2007
1083
1
3
Kurdziel Václav
14.11.2005
1083
1
4
Habenicht Martin
09.12.2005
1083
1
5
Fanta Tadeáš
24.03.2008
1083
1
6
Nedbal Tomáš
11.05.2008
1083
1
7
Beneš Dominik
10.04.2009
1083
1
8
Hofman Jáchym
02.09.2008
1083
1
9
Libenský David
16.08.2009
1083
1
10
Kurtinec Jaroslav
01.11.2009
1083
1
21
Sertičová Tereza
17.03.2008
445
4
22
Švajcrová Lucie (H)
20.07.2008
845
1
23
Hadravová Kateřina
06.03.2005
845
1
24
Kočová Karolína
08.09.2007
845
1
25
Podešvová Agáta
30.12.2008
845
1
26
Najmanová Žaneta
30.04.2008
845
1

Soupiska Slavoj Litoměřice B

jméno
nar.
BH
1
Kabelka Antonín
29.03.2006
1083
1
2
Studený Tobiáš
03.05.2005
1083
1
3
Kryštof Dvořák
22.01.2006
1083
1
4
Houska Ondřej
19.11.2005
1083
1
5
Fišera Marek
20.09.2006
1083
1
6
Kačur Radim
18.11.2008
1083
1
7
Pospíšil Samuel
22.10.2008
1083
1
8
Juda Marek
15.02.2008
1083
1
9
Henzl Lukáš
15.04.2008
1083
1
10
Illichman Matěj
26.02.2009
1083
1
21
Knapíková Leontina
11.03.2008
845
1
22
Wágnerova Kristyna
11.06.2008
845
1
23
Gregorová Kateřina
13.02.2009
845
1
24
Škrdletová Anna
26.07.2006
845
1
25
Kloubová Šárka
24.07.2009
845
1