Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

DS2D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Matchball Česká Lípa A
Tisknout
7
0
49:14
99:29
664:265
14
2
TK Doksy
Tisknout
6
1
42:21
87:50
614:470
13
3
TJ Sokol Ústí n.L.
Tisknout
4
3
37:26
80:56
629:478
11
4
SK Matchball Česká Lípa B
Tisknout
4
3
33:30
71:63
567:526
11
5
TJ Jiskra Nový Bor ,z.s.
Tisknout
4
3
30:33
65:69
557:577
11
6
SK Štětí
Tisknout
2
5
26:37
56:80
490:631
9
7
Tenis Libochovice
Tisknout
1
6
23:40
48:85
483:668
7
8
Slavoj Litoměřice B
Tisknout
0
7
12:51
28:102
304:693
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2019
10
Slavoj Litoměřice B SK Matchball Česká Lípa A
2:7
4:14
37:92
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Studený Tobiáš
1
Kec Martin
9
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Fišera Marek
1
Hofman Matěj
4
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
3.
Knapíková Leontina
1
Jelínková Klára
4
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Wágnerova Kristyna
1
Jeníková Nikol
4
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
5.
Kačur Radim
1
Chour Josef
6
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Pospíšil Samuel
1
Kec Adam
6
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Studený Tobiáš
Kryštof Dvořák
1
1
Kec Martin
Kec Adam
9
6
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Knapíková Leontina
Wágnerova Kristyna
1
1
Jelínková Klára
Černá Anna
4
4
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Fišera Marek
Kačur Radim
1
1
Hofman Matěj
Chour Josef
4
6
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
               
37
92
4
14
2
7

Soupiska Slavoj Litoměřice B

jméno
nar.
BH
1
Kabelka Antonín
29.03.2006
1083
1
2
Studený Tobiáš
03.05.2005
1083
1
3
Kryštof Dvořák
22.01.2006
1083
1
4
Houska Ondřej
19.11.2005
1083
1
5
Fišera Marek
20.09.2006
1083
1
6
Kačur Radim
18.11.2008
1083
1
7
Pospíšil Samuel
22.10.2008
1083
1
8
Juda Marek
15.02.2008
1083
1
9
Henzl Lukáš
15.04.2008
1083
1
10
Illichman Matěj
26.02.2009
1083
1
21
Knapíková Leontina
11.03.2008
845
1
22
Wágnerova Kristyna
11.06.2008
845
1
23
Gregorová Kateřina
13.02.2009
845
1
24
Škrdletová Anna
26.07.2006
845
1
25
Kloubová Šárka
24.07.2009
845
1

Soupiska SK Matchball Česká Lípa A

jméno
nar.
BH
1
Kec Martin
22.01.2005
290
9
2
Hofman Matěj
01.08.2006
726
4
3
Chour Josef
17.10.2005
475
6
4
Kec Adam
21.09.2007
421
6
5
Janata Radek
09.05.2005
1083
1
6
Slavík Jakub
12.02.2006
1083
1
7
Josef Jan
18.05.2007
1083
1
8
Kohout JAN (H)
26.02.2008
1083
1
21
Jelínková Klára
28.03.2006
554
4
22
Černá Anna
13.09.2005
502
4
23
Jeníková Nikol
18.10.2007
517
4
24
Stárková Barbora
30.03.2006
845
1
25
Janošíková Barbora
31.10.2005
845
1
26
Čejková Tereza
24.02.2008
845
1
27
Jelínková Pavla
04.08.2008
845
1