Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

DA3A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SPORTCLUB 80 Chomutov
Tisknout
5
0
34:11
70:23
510:306
10
2
Sokol Košťany
Tisknout
4
1
29:16
61:37
483:393
9
3
TK Žatec B
Tisknout
3
2
27:18
58:38
462:364
8
4
SK Tenis Duchcov B
Tisknout
3
1
22:14
45:34
349:313
7
5
TK Evženie Klášterec n/O
Tisknout
2
2
18:18
39:38
344:339
6
6
Tělocvičná jednota Sokol Osek
Tisknout
1
3
12:24
25:52
300:414
5
7
TK Dubí B
Tisknout
0
5
9:36
22:74
283:520
5
8
TK Louny C
Tisknout
0
4
11:25
29:53
308:390
4

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2019
1
SK Tenis Duchcov B TK Dubí B
7:2
15:5
106:58
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Žatec B Tělocvičná jednota Sokol Osek
6:3
13:6
98:77
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Evženie Klášterec n/O TK Louny C
6:3
12:7
90:74
Zápis o utkání - oficiální
4
Sokol Košťany SPORTCLUB 80 Chomutov
3:6
7:12
75:105
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2019
5
SPORTCLUB 80 Chomutov SK Tenis Duchcov B
6:3
12:6
92:65
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Louny C Sokol Košťany
3:6
9:14
91:107
Zápis o utkání - oficiální
7
Tělocvičná jednota Sokol Osek TK Evženie Klášterec n/O
5:4
11:10
102:102
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Dubí B TK Žatec B
2:7
6:14
61:103
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2019
9
SK Tenis Duchcov B TK Žatec B
5:4
10:10
79:89
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Evženie Klášterec n/O TK Dubí B
6:3
13:6
98:65
Zápis o utkání - oficiální
11
Sokol Košťany Tělocvičná jednota Sokol Osek
7:2
14:4
105:59
Zápis o utkání - oficiální
12
SPORTCLUB 80 Chomutov TK Louny C
6:3
13:6
94:69
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2019
13
TK Louny C SK Tenis Duchcov B
2:7
7:14
74:99
Zápis o utkání - oficiální
14
Tělocvičná jednota Sokol Osek SPORTCLUB 80 Chomutov
2:7
4:15
62:109
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Dubí B Sokol Košťany
2:7
5:14
64:103
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Žatec B TK Evženie Klášterec n/O
7:2
14:4
98:54
Zápis o utkání - oficiální
5
08.06.2019
17
SK Tenis Duchcov B TK Evženie Klášterec n/O
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
18
Sokol Košťany TK Žatec B
6:3
12:7
93:74
Zápis o utkání - oficiální
19
SPORTCLUB 80 Chomutov TK Dubí B
9:0
18:0
110:35
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Louny C Tělocvičná jednota Sokol Osek
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
6
15.06.2019
21
Tělocvičná jednota Sokol Osek SK Tenis Duchcov B
0:0
 
 
 
22
TK Dubí B TK Louny C
0:0
 
 
 
23
TK Žatec B SPORTCLUB 80 Chomutov
0:0
 
 
 
24
TK Evženie Klášterec n/O Sokol Košťany
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
7
22.06.2019
25
SK Tenis Duchcov B Sokol Košťany
0:0
 
 
 
26
SPORTCLUB 80 Chomutov TK Evženie Klášterec n/O
0:0
 
 
 
27
TK Louny C TK Žatec B
0:0
 
 
 
28
Tělocvičná jednota Sokol Osek TK Dubí B
0:0