Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

2C 2.liga C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
6
0
37:15
78:38
574:422
12
2
LTC Houštka
Tisknout
4
2
35:19
75:47
565:430
10
3
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
3
3
28:26
69:54
564:502
9
4
LTK Liberec B
Tisknout
3
3
26:26
61:60
521:478
9
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
3
27:27
62:62
501:527
9
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK C
Tisknout
3
3
25:29
59:63
555:570
9
7
LTC Pardubice B
Tisknout
2
4
24:30
55:70
524:557
8
8
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
0
6
12:42
25:90
298:616
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK B TENIS-CENTRUM DTJ HK C
5:4
10:9
101:87
Zápis o utkání - oficiální
2
LTK Liberec B Slavoj Český Brod
6:3
12:8
98:74
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Pernštýn 1897 Pardubice TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
2:7
4:15
69:105
Zápis o utkání - oficiální
4
LTC Houštka LTC Pardubice B
6:3
12:7
99:76
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019 NT 12.5.2019
5
LTC Pardubice B TENIS-CENTRUM DTJ HK B
4:5
9:12
88:93
Zápis o utkání - oficiální
6
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. LTC Houštka
6:3
14:6
101:62
Zápis o utkání - oficiální
7
Slavoj Český Brod TK Pernštýn 1897 Pardubice
8:1
17:2
107:31
Zápis o utkání - oficiální
8
TENIS-CENTRUM DTJ HK C LTK Liberec B
3:6
8:13
90:112
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
9
TENIS-CENTRUM DTJ HK B LTK Liberec B
5:2
11:5
72:68
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Pernštýn 1897 Pardubice TENIS-CENTRUM DTJ HK C
4:5
8:11
78:97
Zápis o utkání - oficiální
11
LTC Houštka Slavoj Český Brod
4:5
12:11
105:92
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Pardubice B TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
2:7
5:15
78:107
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
13
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK B
1:8
5:17
67:113
Zápis o utkání - oficiální
14
Slavoj Český Brod LTC Pardubice B
3:6
8:13
69:102
Zápis o utkání - oficiální
15
TENIS-CENTRUM DTJ HK C LTC Houštka
2:7
6:14
62:90
Zápis o utkání - oficiální
16
LTK Liberec B TK Pernštýn 1897 Pardubice
7:2
16:5
111:50
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
17
TENIS-CENTRUM DTJ HK B TK Pernštýn 1897 Pardubice
8:1
16:2
96:26
Zápis o utkání - oficiální
18
LTC Houštka LTK Liberec B
8:1
16:5
109:55
Zápis o utkání - oficiální
19
LTC Pardubice B TENIS-CENTRUM DTJ HK C
4:5
9:13
97:112
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. Slavoj Český Brod
4:5
11:10
92:73
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
21
Slavoj Český Brod TENIS-CENTRUM DTJ HK B
3:6
8:12
86:99
Zápis o utkání - oficiální
22
TENIS-CENTRUM DTJ HK C TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
6:3
12:9
107:92
Zápis o utkání - oficiální
23
LTK Liberec B LTC Pardubice B
4:5
10:12
77:83
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Pernštýn 1897 Pardubice LTC Houštka
2:7
4:15
44:100
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019 NT 29.6.2019
25
TENIS-CENTRUM DTJ HK B LTC Houštka
0:0
 
 
 
26
LTC Pardubice B TK Pernštýn 1897 Pardubice
0:0
 
 
 
27
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. LTK Liberec B
0:0
 
 
 
28
Slavoj Český Brod TENIS-CENTRUM DTJ HK C
0:0