Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

46 - Pardubická krajská soutěž A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Choceň
Tisknout
5
1
45:9
92:20
608:261
11
2
Tennis club Litomyšl, z.s.
Tisknout
5
1
38:16
78:36
529:328
11
3
TO TJ Tesla Pardubice C
Tisknout
4
2
35:19
71:38
501:336
10
4
TK Slovan Moravská Třebová
Tisknout
4
2
34:20
71:44
514:386
10
5
Spartak Polička
Tisknout
3
3
23:31
48:64
415:480
9
6
TO SK Žamberk B
Tisknout
2
4
24:30
51:62
427:464
8
7
LTC Vysoké Mýto
Tisknout
1
5
10:44
20:90
252:592
7
8
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
Tisknout
0
6
7:47
18:95
220:619
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
1
TK Slovan Moravská Třebová TO SK Žamberk B
4:5
9:11
82:82
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.
5
TO TJ Tesla Pardubice C TK Slovan Moravská Třebová
5:4
10:8
75:70
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.
9
TK Slovan Moravská Třebová Tennis club Litomyšl, z.s.
5:4
11:9
83:79
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.
13
Spartak Polička TK Slovan Moravská Třebová
2:7
5:14
53:89
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.
17
TK Slovan Moravská Třebová U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
7:2
15:5
101:48
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.
21
LTC Vysoké Mýto TK Slovan Moravská Třebová
2:7
4:14
49:89
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.
25
TK Slovan Moravská Třebová TK Choceň
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální

Soupiska TK Slovan Moravská Třebová

jméno
nar.
BH
1
Kašický Matěj
05.11.2007
1744
3
2
Šejnoha Samuel
23.06.2008
1163
4
3
Jelínek Jan (H)
09.04.2008
2094
1
4
Košťál Jan (H)
12.09.2008
2094
1
21
Šejnohová Ema
03.02.2009
1270
1
22
Pfeifferová Leona (H)
31.07.2009
1270
1
23
Suchá Magdalena
20.03.2009
1270
1
Kapitán družstva TK Slovan Moravská Třebová
Příjmení a jméno: Šejnoha Jiří
Telefon: 603 579 237
E-mail: j.sejnoha@roltechnik.cz
Zástupce kapitána družstva TK Slovan Moravská Třebová
Příjmení a jméno: Šejnoha Petr
Telefon: 731 428 585
E-mail: p.sejnoha@roltechnik.cz