Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
7
0
47:16
96:39
677:444
14
2
TJ Jiskra Havlíčkův Brod A
Tisknout
5
2
45:18
95:40
684:385
12
3
TC Dvůr Králové, z.s. A
Tisknout
5
2
41:22
85:47
625:463
12
4
TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy A
Tisknout
4
3
34:29
73:62
527:546
11
5
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
3
4
23:40
49:88
480:635
10
6
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
2
5
26:37
58:79
497:604
9
7
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
2
5
22:41
52:87
511:614
9
8
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
0
7
14:49
34:100
391:701
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.
24
TENIS-CENTRUM DTJ HK A TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy A
5:4
10:8
78:62
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
El Gazzar Tarek
30
Drápela Daniel (H)
30
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
2.
Jandík Patrik
20
Čech Marek (H)
25
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Svobodová Jana (H)
30
Herníková Eliška
15
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
4.
Shejbalová Tereza
25
Crhová Charlene
12
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
5.
Vašíček Dominik
15
Schleiss Benedikt (H)
20
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Šuda Štěpán
1
Ploc Matouš
15
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
7.
Svobodová Jana (H)
Shejbalová Tereza
30
25
Herníková Eliška
Crhová Charlene
15
12
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
8.
El Gazzar Tarek
Flídr Rodan
30
25
Drápela Daniel (H)
Čech Marek (H)
30
25
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
9.
Jandík Patrik
Šuda Štěpán
20
1
Schleiss Benedikt (H)
Ploc Matouš
20
15
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
78
62
10
8
5
4

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK A

jméno
nar.
BH
1
El Gazzar Tarek
12.03.2007
95
30
2
Flídr Rodan
12.12.2007
119
25
3
Jandík Patrik
25.09.2007
180
20
4
Vašíček Dominik
09.05.2007
237
15
5
Visvikis Michalis
22.02.2007
602
9
6
Pokorný Martin
31.08.2007
330
12
7
Linhart Adam (H)
19.06.2009
2094
1
8
Šuda Štěpán
27.12.2009
2094
1
9
Pala Matyáš
28.06.2009
2094
1
10
Šlechta David
15.03.2009
2094
1
11
Lovas Vít
06.05.2009
2094
1
12
Jahelka Štěpán
02.09.2009
2094
1
21
Svobodová Jana (H)
01.08.2008
50
30
22
Shejbalová Tereza
01.06.2007
64
25
23
Čápová Klára
20.03.2008
362
9
24
Hochmanová Barbora
07.10.2008
418
6
25
Reichlová Alžběta
03.01.2008
452
6

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy A

jméno
nar.
BH
1
Drápela Daniel (H)
23.10.2007
83
30
2
Čech Marek (H)
31.08.2008
131
25
3
Schleiss Benedikt (H)
10.07.2007
178
20
4
Ploc Matouš
14.11.2008
234
15
5
Marek Patrik
17.02.2008
1492
4
6
Crha Jiří (H)
15.05.2008
1641
3
7
Oppitz Dennis
03.09.2007
1641
3
8
Salivar Sebastian
31.05.2009
2094
1
9
Škrkoň Jan
16.05.2007
2094
1
10
Lohrer Adrian
15.09.2009
2094
1
21
Herníková Eliška
08.01.2007
138
15
22
Crhová Charlene
06.06.2008
217
12
23
Snášilová Nikola
10.06.2008
229
12
24
Rybickova Gabriela
10.07.2007
378
9
25
Kvapilová Nelly
26.07.2007
789
4
26
Blažková Kateřina
24.01.2009
1270
1
27
Hýblová Zuzana
20.06.2008
1270
1
28
Halamová Natálie
24.01.2009
1270
1