Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

33 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TC Chrudim A
Tisknout
5
0
36:9
73:18
486:201
10
2
TO SK Žamberk A
Tisknout
4
1
27:18
54:39
446:343
9
3
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
3
2
27:18
56:40
437:364
8
4
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
3
2
27:18
55:41
456:368
8
5
TK Choceň
Tisknout
2
3
18:27
39:57
351:471
7
6
TK Letohrad
Tisknout
2
3
16:29
36:60
334:445
7
7
TK Ústí n. Orlicí A
Tisknout
1
4
20:25
44:52
388:433
6
8
LTC Vysoké Mýto
Tisknout
0
5
9:36
23:73
230:503
4

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.
1
TK Ústí n. Orlicí A TO SK Žamberk A
4:5
10:10
80:101
Zápis o utkání - oficiální
2
TC Chrudim A (s) LTC Vysoké Mýto
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Letohrad TK Pernštýn 1897 Pardubice
5:4
11:8
93:76
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Česká Třebová, z.s. A TK Choceň
7:2
15:5
118:54
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.
5
TK Choceň TK Ústí n. Orlicí A
5:4
10:8
78:83
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Pernštýn 1897 Pardubice TK Česká Třebová, z.s. A
4:5
9:10
71:84
Zápis o utkání - oficiální
7
LTC Vysoké Mýto TK Letohrad
3:6
6:13
52:94
Zápis o utkání - oficiální
8
TO SK Žamberk A TC Chrudim A
2:7
4:14
58:95
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.
9
TK Ústí n. Orlicí A TC Chrudim A
3:6
6:12
50:85
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Letohrad TO SK Žamberk A
2:7
4:14
39:96
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Česká Třebová, z.s. A LTC Vysoké Mýto
7:2
14:6
104:67
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Choceň TK Pernštýn 1897 Pardubice
3:6
7:13
74:105
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.
13
TK Pernštýn 1897 Pardubice TK Ústí n. Orlicí A
6:3
12:6
81:62
Zápis o utkání - oficiální
14
LTC Vysoké Mýto TK Choceň
2:7
5:14
60:93
Zápis o utkání - oficiální
15
TO SK Žamberk A TK Česká Třebová, z.s. A
5:4
10:8
86:77
Zápis o utkání - oficiální
16
TC Chrudim A TK Letohrad
9:0
18:0
108:20
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.
17
TK Ústí n. Orlicí A TK Letohrad
6:3
14:8
113:88
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Česká Třebová, z.s. A TC Chrudim A
4:5
8:11
73:90
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Choceň TO SK Žamberk A
1:8
3:16
52:105
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Pernštýn 1897 Pardubice LTC Vysoké Mýto
7:2
14:6
104:51
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.
21
LTC Vysoké Mýto TK Ústí n. Orlicí A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
22
TO SK Žamberk A TK Pernštýn 1897 Pardubice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
23
TC Chrudim A TK Choceň
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
TK Letohrad TK Česká Třebová, z.s. A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
7
22.6.
25
TK Ústí n. Orlicí A TK Česká Třebová, z.s. A
0:0
 
 
 
26
TK Choceň TK Letohrad
0:0
 
 
 
27
TK Pernštýn 1897 Pardubice TC Chrudim A
0:0
 
 
 
28
LTC Vysoké Mýto TO SK Žamberk A
0:0