Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Žamberk A
Tisknout
3
0
21:6
43:12
308:195
6
2
TK Ústí n. Orlicí A
Tisknout
3
0
20:7
42:22
323:236
6
3
LTC Pardubice C
Tisknout
2
1
15:12
31:25
271:224
5
4
TJ Jiskra Havlíčkův Brod A
Tisknout
2
1
14:13
30:28
230:221
5
5
TO SK Žamberk B
Tisknout
1
2
15:12
34:25
273:229
4
6
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
1
2
12:15
28:35
242:294
4
7
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
0
3
6:21
13:43
154:295
3
8
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
0
3
5:22
13:44
186:293
3

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.
1
TO SK Žamberk A TO SK Žamberk B
6:3
12:6
89:64
Zápis o utkání - oficiální
2
TK SB Světlá n.Sáz. TK Česká Třebová, z.s. B
4:5
11:10
97:83
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Ústí n. Orlicí A TO TJ Tesla Pardubice A
9:0
18:0
108:31
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Jiskra Havlíčkův Brod A LTC Pardubice C
4:5
8:11
63:87
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.
5
LTC Pardubice C TO SK Žamberk A
3:6
6:13
82:107
Zápis o utkání - oficiální
6
TO TJ Tesla Pardubice A TJ Jiskra Havlíčkův Brod A
4:5
9:11
69:85
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Česká Třebová, z.s. B TK Ústí n. Orlicí A
3:6
10:13
94:115
Zápis o utkání - oficiální
8
TO SK Žamberk B TK SB Světlá n.Sáz.
8:1
16:2
98:40
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.
9
TO SK Žamberk A TK SB Světlá n.Sáz.
9:0
18:0
112:49
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Ústí n. Orlicí A TO SK Žamberk B
5:4
11:12
100:111
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Jiskra Havlíčkův Brod A TK Česká Třebová, z.s. B
5:4
11:8
82:65
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Pardubice C TO TJ Tesla Pardubice A
7:2
14:4
102:54
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.
13
TO TJ Tesla Pardubice A TO SK Žamberk A
0:0
 
 
 
14
TK Česká Třebová, z.s. B LTC Pardubice C
0:0
 
 
 
15
TO SK Žamberk B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A
0:0
 
 
 
16
TK SB Světlá n.Sáz. TK Ústí n. Orlicí A
0:0
 
 
 
5
8.6.
17
TO SK Žamberk A TK Ústí n. Orlicí A
0:0
 
 
 
18
TJ Jiskra Havlíčkův Brod A TK SB Světlá n.Sáz.
0:0
 
 
 
19
LTC Pardubice C TO SK Žamberk B
0:0
 
 
 
20
TO TJ Tesla Pardubice A TK Česká Třebová, z.s. B
0:0
 
 
 
6
15.6.
21
TK Česká Třebová, z.s. B TO SK Žamberk A
0:0
 
 
 
22
TO SK Žamberk B TO TJ Tesla Pardubice A
0:0
 
 
 
23
TK SB Světlá n.Sáz. LTC Pardubice C
0:0
 
 
 
24
TK Ústí n. Orlicí A TJ Jiskra Havlíčkův Brod A
0:0
 
 
 
7
22.6.
25
TO SK Žamberk A TJ Jiskra Havlíčkův Brod A
0:0
 
 
 
26
LTC Pardubice C TK Ústí n. Orlicí A
0:0
 
 
 
27
TO TJ Tesla Pardubice A TK SB Světlá n.Sáz.
0:0
 
 
 
28
TK Česká Třebová, z.s. B TO SK Žamberk B
0:0