Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DM 1

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTK Liberec A
Tisknout
6
0
37:13
79:27
562:295
12
2
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
Tisknout
5
1
40:11
83:26
565:347
11
3
Severočeská tenisová o.s. A Most
Tisknout
4
2
31:20
67:46
524:388
10
4
TK Kadaň
Tisknout
4
2
27:27
59:62
484:474
10
5
SK Matchball Česká Lípa A
Tisknout
2
4
29:25
60:52
455:428
8
6
TK Frýdlant v Čechách A
Tisknout
2
4
27:27
56:60
451:484
8
7
LTK Liberec B
Tisknout
1
5
13:37
32:77
327:531
7
8
LTC Panorama Teplice A
Tisknout
0
6
5:49
14:100
244:665
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
05.05.2019
6
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec TK Kadaň
8:1
18:1
114:32
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Lewandowski Dawid (EU)
45
Samek Jan
15
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
2.
Rašín Jakub
25
Straka Lukáš
15
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
3.
Petrásová Valentýna
20
Mošková Natálie (H)
15
7:5
6:0
 
13
5
2
0
1
0
4.
Holubová Tereza (H)
15
Parkanová Tereza
12
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
5.
Abrahám Nicolas
25
Spěvák Jakub
12
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
6.
Kloub Milan (H)
15
Čerňák Michal Emanuel (EU)
6
5:7
6:3
6:1
17
11
2
1
1
0
7.
Holubová Tereza (H)
Ďulíková Kristýna
15
1
Mošková Natálie (H)
Parkanová Tereza
15
12
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
8.
Lewandowski Dawid (EU)
Rašín Jakub
45
25
Samek Jan
Straka Lukáš
15
15
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
9.
Abrahám Nicolas
Kloub Milan (H)
25
15
Spěvák Jakub
Čerňák Michal Emanuel (EU)
12
6
 
 
 
12
0
2
0
0
1
               
114
32
18
1
8
1

Soupiska Severočeská tenisová o.s. B Jablonec

jméno
nar.
BH
1
Lewandowski Dawid (EU)
16.02.2007
40
45
2
Kosinski Filip (EU)
26.04.2007
56
35
3
Rašín Jakub
22.06.2007
135
25
4
Abrahám Nicolas
20.12.2007
138
25
5
Kloub Milan (H)
01.05.2007
296
15
6
Kratochvíl Matyáš
18.09.2007
1219
4
7
Dzida Maurycy (EU)
11.10.2007
1300
4
8
Mikula Matyáš
01.06.2009
2094
1
9
Mikula Lukáš
01.06.2009
2094
1
21
Petrásová Valentýna
06.08.2007
88
20
22
Holubová Tereza (H)
24.02.2007
116
15
23
Michálková Adriena
25.01.2007
151
15
24
Dostálová Anita
04.12.2007
652
4
25
Laurýnová Natálie
06.06.2007
570
6
26
Ďulíková Kristýna
22.12.2009
1270
1
27
Molnárová Viktorie
23.08.2009
1270
1

Soupiska TK Kadaň

jméno
nar.
BH
1
Samek Jan
27.01.2007
220
15
2
Straka Lukáš
27.12.2007
268
15
3
Spěvák Jakub
02.01.2008
341
12
4
Čerňák Michal Emanuel (EU)
29.09.2007
936
6
5
Kisiel Tomáš
29.12.2007
862
6
6
Kožnar Dominik
03.01.2008
1163
4
7
Špelda Vít
05.05.2009
2094
1
8
Kadlec Petr
05.07.2007
2094
1
21
Mošková Natálie (H)
31.08.2008
128
15
22
Parkanová Tereza
07.07.2007
222
12
23
Skamenová Kristýna (H)
14.01.2007
182
12
24
Popsimovová Nikola
03.01.2007
673
4
25
Maliňaková Dominika
04.06.2008
878
4
26
Kňavová Karolína
22.09.2008
677
4