Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DM 1

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTK Liberec A
Tisknout
6
0
37:13
79:27
562:295
12
2
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
Tisknout
5
1
40:11
83:26
565:347
11
3
Severočeská tenisová o.s. A Most
Tisknout
4
2
31:20
67:46
524:388
10
4
TK Kadaň
Tisknout
4
2
27:27
59:62
484:474
10
5
SK Matchball Česká Lípa A
Tisknout
2
4
29:25
60:52
455:428
8
6
TK Frýdlant v Čechách A
Tisknout
2
4
27:27
56:60
451:484
8
7
LTK Liberec B
Tisknout
1
5
13:37
32:77
327:531
7
8
LTC Panorama Teplice A
Tisknout
0
6
5:49
14:100
244:665
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
05.05.2019
5
LTC Panorama Teplice A LTK Liberec A
0:9
1:18
20:141
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Haleš Richard (H)
4
Bursa Tomáš
30
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Lošťák Matouš (H)
1
Sršeň Alexandr (H)
30
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Pricová Ella
12
Beková Barbora (H)
9
6:1
5:7
0:6
11
14
1
2
0
1
4.
Keslová Kateřina
1
Oliveriusová Sára
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Nguyen Vuthien Nh.
1
Abraham Oliver
20
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
hamsa ladislav
1
Kreysa Jan
1
0:6
0:36
 
0
42
0
2
0
1
7.
Haleš Richard (H)
Lošťák Matouš (H)
4
1
Bursa Tomáš
Sršeň Alexandr (H)
30
30
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
8.
Nguyen Vuthien Nh.
hamsa ladislav
1
1
Abraham Oliver
Kreysa Jan
20
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Pricová Ella
Keslová Kateřina
12
1
Beková Barbora (H)
Oliveriusová Sára
9
1
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
               
20
141
1
18
0
9

Soupiska LTC Panorama Teplice A

jméno
nar.
BH
1
Moj Matyáš
25.08.2007
677
6
2
Haleš Richard (H)
07.06.2007
1163
4
3
Lošťák Matouš (H)
01.10.2009
2094
1
4
Nguyen Vuthien Nh.
05.07.2009
2094
1
5
hamsa ladislav
16.01.2009
2094
1
6
Ulbricht David
07.02.2008
2094
1
7
Koša Vojtěch
30.01.2009
2094
1
8
konvička jakub
28.01.2009
2094
1
21
Pricová Ella
20.10.2007
205
12
22
Vymetalkova Andrea (H)
20.11.2007
506
6
23
Dvořáková Sophie
07.08.2009
1270
1
24
Šifaldová Emma
10.02.2009
1270
1
25
Keslová Kateřina
24.07.2009
1270
1
26
Kučerová Nela
06.09.2008
1270
1

Soupiska LTK Liberec A

jméno
nar.
BH
1
Čepelík Matouš
08.03.2008
37
45
2
Bursa Tomáš
01.02.2007
78
30
3
Sršeň Alexandr (H)
24.01.2007
94
30
4
FALTA OLIVER
08.07.2007
125
25
5
Abraham Oliver
19.08.2007
161
20
6
Hošic Benjamín
06.06.2007
370
12
7
Kreysa Jan
02.09.2009
2094
1
21
Czajka Antonina Anna (EU)
19.02.2007
86
20
22
Bratršovská Barbora
14.03.2008
176
15
23
Beková Barbora (H)
23.06.2008
315
9
24
Wieserová Julie
05.02.2008
550
6
25
Oliveriusová Sára
18.04.2009
1270
1