Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DM 1

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTK Liberec A
Tisknout
6
0
37:13
79:27
562:295
12
2
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
Tisknout
5
1
40:11
83:26
565:347
11
3
Severočeská tenisová o.s. A Most
Tisknout
4
2
31:20
67:46
524:388
10
4
TK Kadaň
Tisknout
4
2
27:27
59:62
484:474
10
5
SK Matchball Česká Lípa A
Tisknout
2
4
29:25
60:52
455:428
8
6
TK Frýdlant v Čechách A
Tisknout
2
4
27:27
56:60
451:484
8
7
LTK Liberec B
Tisknout
1
5
13:37
32:77
327:531
7
8
LTC Panorama Teplice A
Tisknout
0
6
5:49
14:100
244:665
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
09.06.2019
19
LTC Panorama Teplice A SK Matchball Česká Lípa A
0:9
0:18
50:109
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Moj Matyáš
6
Josef Jan
9
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
2.
Haleš Richard (H)
4
Kohout JAN (H)
9
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Pricová Ella
12
Sertičová Tereza
9
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Dvořáková Sophie
1
Švajcrová Lucie (H)
12
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
5.
Lošťák Matouš (H)
1
Franeta Marco
6
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Nguyen Vuthien Nh.
1
Beneš Dominik
1
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
7.
Pricová Ella
Dvořáková Sophie
12
1
Sertičová Tereza
Švajcrová Lucie (H)
9
12
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Moj Matyáš
Haleš Richard (H)
6
4
Josef Jan
Kohout JAN (H)
9
9
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Lošťák Matouš (H)
Nguyen Vuthien Nh.
1
1
Franeta Marco
Beneš Dominik
6
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
               
50
109
0
18
0
9

Soupiska LTC Panorama Teplice A

jméno
nar.
BH
1
Moj Matyáš
25.08.2007
677
6
2
Haleš Richard (H)
07.06.2007
1163
4
3
Lošťák Matouš (H)
01.10.2009
2094
1
4
Nguyen Vuthien Nh.
05.07.2009
2094
1
5
hamsa ladislav
16.01.2009
2094
1
6
Ulbricht David
07.02.2008
2094
1
7
Koša Vojtěch
30.01.2009
2094
1
8
konvička jakub
28.01.2009
2094
1
21
Pricová Ella
20.10.2007
205
12
22
Vymetalkova Andrea (H)
20.11.2007
506
6
23
Dvořáková Sophie
07.08.2009
1270
1
24
Šifaldová Emma
10.02.2009
1270
1
25
Keslová Kateřina
24.07.2009
1270
1
26
Kučerová Nela
06.09.2008
1270
1

Soupiska SK Matchball Česká Lípa A

jméno
nar.
BH
1
Kec Adam
21.09.2007
234
15
2
Steinz Viktor
18.08.2007
667
6
3
Josef Jan
18.05.2007
596
9
4
Fanta Tadeáš
24.03.2008
910
6
5
Kohout JAN (H)
26.02.2008
582
9
6
Franeta Marco
23.05.2007
715
6
7
Nedbal Tomáš
11.05.2008
910
6
8
Hofman Jáchym
02.09.2008
1373
4
9
Beneš Dominik
10.04.2009
2094
1
10
Kurtinec Jaroslav
01.11.2009
2094
1
11
Libenský David
16.08.2009
2094
1
12
Vinklařík Jiří
24.05.2009
2094
1
21
Sertičová Tereza
17.03.2008
305
9
22
Švajcrová Lucie (H)
20.07.2008
244
12
23
Jeníková Nikol
18.10.2007
446
6
24
Podešvová Agáta
30.12.2008
896
4
25
Jelínková Pavla
04.08.2008
842
4
26
Kočová Karolína
08.09.2007
1270
1
27
Čejková Tereza
24.02.2008
1270
1
28
Vejsadová Eliška
26.11.2007
1270
1