Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DM 1

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTK Liberec A
Tisknout
6
0
37:13
79:27
562:295
12
2
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
Tisknout
5
1
40:11
83:26
565:347
11
3
Severočeská tenisová o.s. A Most
Tisknout
4
2
31:20
67:46
524:388
10
4
TK Kadaň
Tisknout
4
2
27:27
59:62
484:474
10
5
SK Matchball Česká Lípa A
Tisknout
2
4
29:25
60:52
455:428
8
6
TK Frýdlant v Čechách A
Tisknout
2
4
27:27
56:60
451:484
8
7
LTK Liberec B
Tisknout
1
5
13:37
32:77
327:531
7
8
LTC Panorama Teplice A
Tisknout
0
6
5:49
14:100
244:665
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
12.05.2019
10
LTK Liberec B SK Matchball Česká Lípa A
6:3
12:7
89:73
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Martínek Jakub
12
Steinz Viktor
6
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
2.
Grübel Petr (H)
12
Josef Jan
9
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Krechler Daniel
1
Fanta Tadeáš
6
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Slavík Jakub (H)
1
Franeta Marco
6
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
5.
Zeráková Tereza
1
Švajcrová Lucie (H)
12
6:4
6:7
7:6
19
17
2
1
1
0
6.
Pabišková Natalie (H)
1
Jeníková Nikol
6
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Krechler Daniel
Martínek Jakub
1
12
Steinz Viktor
Franeta Marco
6
6
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
8.
Grübel Petr (H)
Slavík Jakub (H)
12
1
Josef Jan
Fanta Tadeáš
9
6
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
9.
Pabišková Natalie (H)
Zeráková Tereza
1
1
Švajcrová Lucie (H)
Podešvová Agáta
12
4
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
               
89
73
12
7
6
3

Soupiska LTK Liberec B

jméno
nar.
BH
1
Martínek Jakub
03.02.2008
347
12
2
Grübel Petr (H)
30.11.2007
393
12
3
Jan Stočes
26.08.2007
1417
4
4
Krechler Daniel
21.04.2009
2094
1
5
Dvořák Petr
25.04.2009
2094
1
6
Slavík Jakub (H)
18.10.2009
2094
1
7
Kašpar Jakub
15.10.2009
2094
1
8
Pospíšil Jan
28.04.2009
2094
1
9
Ježek Josef
02.06.2009
2094
1
10
Cimpl Adam
25.01.2009
2094
1
11
Parma Vít
18.04.2007
2094
1
12
Bydžovský Oto
11.05.2007
2094
1
21
Barteková Mariah
23.02.2007
432
6
22
Kochová Kristýna
29.04.2007
443
6
23
Suchánková Laura
26.09.2008
1031
3
24
Kobrlová Lucie
04.05.2007
1070
3
25
Zeráková Tereza
11.07.2009
1270
1
26
Pabišková Natalie (H)
29.04.2009
1270
1
27
Kožichová Adéla
15.08.2009
1270
1
28
Kolářová Aneta
06.01.2007
1270
1

Soupiska SK Matchball Česká Lípa A

jméno
nar.
BH
1
Kec Adam
21.09.2007
234
15
2
Steinz Viktor
18.08.2007
667
6
3
Josef Jan
18.05.2007
596
9
4
Fanta Tadeáš
24.03.2008
910
6
5
Kohout JAN (H)
26.02.2008
582
9
6
Franeta Marco
23.05.2007
715
6
7
Nedbal Tomáš
11.05.2008
910
6
8
Hofman Jáchym
02.09.2008
1373
4
9
Beneš Dominik
10.04.2009
2094
1
10
Kurtinec Jaroslav
01.11.2009
2094
1
11
Libenský David
16.08.2009
2094
1
12
Vinklařík Jiří
24.05.2009
2094
1
21
Sertičová Tereza
17.03.2008
305
9
22
Švajcrová Lucie (H)
20.07.2008
244
12
23
Jeníková Nikol
18.10.2007
446
6
24
Podešvová Agáta
30.12.2008
896
4
25
Jelínková Pavla
04.08.2008
842
4
26
Kočová Karolína
08.09.2007
1270
1
27
Čejková Tereza
24.02.2008
1270
1
28
Vejsadová Eliška
26.11.2007
1270
1