Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

23. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Sokol Horní Počernice,p.s.
Tisknout
6
0
39:15
84:39
627:449
12
2
TK Ruzyně Praha
Tisknout
5
1
35:19
79:43
604:456
11
3
LTC Radotín
Tisknout
3
3
29:25
64:51
530:472
9
4
SK Satalice
Tisknout
3
3
23:31
44:68
404:512
9
5
TJ Radlice C
Tisknout
2
4
22:32
47:69
479:530
8
6
TCD Donovalská
Tisknout
1
5
22:32
56:68
505:547
7
7
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
Tisknout
1
5
19:35
41:77
364:547
7
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019
2
TJ Radlice C TK Ruzyně Praha
3:6
6:14
82:107
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2019
8
TK Ruzyně Praha LTC Radotín
5:4
11:8
98:81
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2019
9
TK Ruzyně Praha volno
0:0
 
 
 
4
26.5.2019
16
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. TK Ruzyně Praha
3:6
7:14
68:94
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2019
18
TK Ruzyně Praha TCD Donovalská
6:3
14:8
103:86
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2019
23
TK Sokol Horní Počernice,p.s. TK Ruzyně Praha
5:4
12:10
102:99
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2019
27
TK Ruzyně Praha SK Satalice
8:1
16:2
103:37
Zápis o utkání - oficiální

Soupiska TK Ruzyně Praha

jméno
nar.
BH
1
Hagino Takuya
11.03.2003
395
6
2
Pelda Ondřej (H)
14.05.2004
543
4
3
Milovanovič Ilija
12.09.2003
1003
3
4
Hraboš Andrej (H)
17.10.2003
1128
1
5
Hrášek Jakub (H)
06.08.2005
1128
1
6
Sina Jakub (H)
21.06.2006
1128
1
7
Zoulek Tomáš
30.08.2001
1128
1
8
Cigler Kryštof
01.03.2006
1128
1
9
Klement Kryštof
17.12.2006
1128
1
10
ĎARMEK JOSEF
09.06.2008
1128
1
11
Růžička Richard
03.11.2007
1128
1
12
Císař Otakar
23.07.2007
1128
1
21
Císařová Barbora
10.01.2001
446
4
22
Dobrenka Kateryna
01.04.2004
589
3
23
Benáčanová Eliška
04.04.2005
805
1
24
Bittarová Juliana
29.06.2006
805
1
25
Bernatova Magdalena
24.09.2003
805
1
26
Staniszewská Nela
25.03.2006
805
1
27
Kopecká Lucie
30.08.2008
805
1
Kapitán družstva TK Ruzyně Praha
Příjmení a jméno: Milovanovič Nenad
Telefon: 777137571
E-mail: ludek.cisar@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva TK Ruzyně Praha
Příjmení a jméno: Peldová Daniela
Telefon: 608014714
E-mail: ludek.cisar@seznam.cz