Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

15. 4.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Konstruktiva, z.s. C
Tisknout
5
1
35:19
72:40
529:408
11
2
Tenis & Padel klub Písečná, z.s. B
Tisknout
5
0
39:6
79:18
535:286
10
3
LTC Radotín B
Tisknout
4
2
29:25
64:54
536:496
10
4
Sokol Královice
Tisknout
3
3
22:32
47:66
451:485
9
5
CPM Tenis Praha
Tisknout
2
4
27:27
60:58
464:459
8
6
Sokol Petrovice C
Tisknout
2
4
23:31
49:64
441:501
8
7
TCD Donovalská
Tisknout
1
5
18:36
38:77
342:526
7
8
TK Horní Měcholupy B
Tisknout
1
4
14:31
30:62
319:456
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
Sokol Petrovice C TK Konstruktiva, z.s. C
2:7
5:14
74:100
Zápis o utkání - oficiální
2
Sokol Královice Tenis & Padel klub Písečná, z.s. B
1:8
3:16
65:107
Zápis o utkání - oficiální
3
CPM Tenis Praha TCD Donovalská
6:3
14:7
90:58
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Horní Měcholupy B LTC Radotín B
2:7
5:14
73:103
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019
5
TK Konstruktiva, z.s. C TK Horní Měcholupy B
7:2
14:4
102:58
Zápis o utkání - oficiální
6
LTC Radotín B CPM Tenis Praha
5:4
10:10
90:85
Zápis o utkání - oficiální
7
TCD Donovalská Sokol Královice
4:5
8:10
60:78
Zápis o utkání - oficiální
8
Tenis & Padel klub Písečná, z.s. B Sokol Petrovice C
6:3
12:6
86:57
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
Tenis & Padel klub Písečná, z.s. B TK Konstruktiva, z.s. C
9:0
18:2
120:56
Zápis o utkání - oficiální
10
Sokol Petrovice C TCD Donovalská
5:4
11:8
76:68
Zápis o utkání - oficiální
11
Sokol Královice LTC Radotín B
4:5
9:12
83:92
Zápis o utkání - oficiální
12
CPM Tenis Praha TK Horní Měcholupy B
7:2
14:5
88:50
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
TK Konstruktiva, z.s. C CPM Tenis Praha
6:3
12:7
85:64
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Horní Měcholupy B Sokol Královice
3:6
6:12
58:95
Zápis o utkání - oficiální
15
LTC Radotín B Sokol Petrovice C
6:3
13:6
98:70
Zápis o utkání - oficiální
16
TCD Donovalská Tenis & Padel klub Písečná, z.s. B
0:9
2:18
39:112
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019
17
TCD Donovalská TK Konstruktiva, z.s. C
2:7
4:14
42:86
Zápis o utkání - oficiální
18
Tenis & Padel klub Písečná, z.s. B LTC Radotín B
7:2
15:5
110:69
Zápis o utkání - oficiální
19
Sokol Petrovice C TK Horní Měcholupy B
4:5
8:10
68:80
Zápis o utkání - oficiální
20
Sokol Královice CPM Tenis Praha
5:4
11:8
80:68
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019
21
TK Konstruktiva, z.s. C Sokol Královice
8:1
16:2
100:50
Zápis o utkání - oficiální
22
CPM Tenis Praha Sokol Petrovice C
3:6
7:13
69:96
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Horní Měcholupy B Tenis & Padel klub Písečná, z.s. B
0:0
 
 
 
24
LTC Radotín B TCD Donovalská
4:5
10:9
84:75
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019
25
LTC Radotín B TK Konstruktiva, z.s. C
0:0
 
 
 
26
TCD Donovalská TK Horní Měcholupy B
0:0
 
 
 
27
Tenis & Padel klub Písečná, z.s. B CPM Tenis Praha
0:0
 
 
 
28
Sokol Petrovice C Sokol Královice
0:0