Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

12. 4.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Solidarita Praha 10 C
Tisknout
5
0
37:8
76:19
500:241
10
2
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
3
1
20:16
42:35
304:283
7
3
TJ Tatran Střešovice C
Tisknout
2
2
18:18
37:40
291:341
6
4
TK Sokol Horní Počernice,p.s. C
Tisknout
2
2
14:22
32:46
284:323
6
5
Lob S.A. Bohnice, zs E
Tisknout
1
4
18:27
38:58
349:451
6
6
TO Sprint
Tisknout
1
3
17:19
37:40
357:339
5
7
TŠ Hostivař
Tisknout
1
3
11:25
26:50
252:359
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
Sokol Dolní Počernice z.s. volno
0:0
 
 
 
2
TJ Solidarita Praha 10 C TŠ Hostivař
9:0
18:0
110:33
Zápis o utkání - oficiální
3
TO Sprint TK Sokol Horní Počernice,p.s. C
7:2
14:5
106:68
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Tatran Střešovice C Lob S.A. Bohnice, zs E
6:3
13:7
93:71
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019
5
volno TJ Tatran Střešovice C
0:0
 
 
 
6
Lob S.A. Bohnice, zs E TO Sprint
5:4
10:8
87:83
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Sokol Horní Počernice,p.s. C TJ Solidarita Praha 10 C
1:8
4:16
50:96
Zápis o utkání - oficiální
8
TŠ Hostivař Sokol Dolní Počernice z.s.
3:6
7:12
62:88
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
TŠ Hostivař volno
0:0
 
 
 
10
Sokol Dolní Počernice z.s. TK Sokol Horní Počernice,p.s. C
4:5
9:11
62:78
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Solidarita Praha 10 C Lob S.A. Bohnice, zs E
7:2
15:4
98:38
Zápis o utkání - oficiální
12
TO Sprint TJ Tatran Střešovice C
4:5
10:10
100:83
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
volno TO Sprint
0:0
 
 
 
14
TJ Tatran Střešovice C TJ Solidarita Praha 10 C
3:6
6:12
52:95
Zápis o utkání - oficiální
15
Lob S.A. Bohnice, zs E Sokol Dolní Počernice z.s.
4:5
9:10
80:79
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Sokol Horní Počernice,p.s. C TŠ Hostivař
6:3
12:7
88:59
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019
17
TK Sokol Horní Počernice,p.s. C volno
0:0
 
 
 
18
TŠ Hostivař Lob S.A. Bohnice, zs E
5:4
12:8
98:73
Zápis o utkání - oficiální
19
Sokol Dolní Počernice z.s. TJ Tatran Střešovice C
5:4
11:8
75:63
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ Solidarita Praha 10 C TO Sprint
7:2
15:5
101:68
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019
21
volno TJ Solidarita Praha 10 C
0:0
 
 
 
22
TO Sprint Sokol Dolní Počernice z.s.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
23
TJ Tatran Střešovice C TŠ Hostivař
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
Lob S.A. Bohnice, zs E TK Sokol Horní Počernice,p.s. C
0:0
 
 
 
7
22.6.2019
25
Lob S.A. Bohnice, zs E volno
0:0
 
 
 
26
TK Sokol Horní Počernice,p.s. C TJ Tatran Střešovice C
0:0
 
 
 
27
TŠ Hostivař TO Sprint
0:0
 
 
 
28
Sokol Dolní Počernice z.s. TJ Solidarita Praha 10 C
0:0