Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

10. 3.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Sokol Horní Počernice,p.s. B
Tisknout
5
0
31:14
67:35
507:377
10
2
TK Konstruktiva, z.s. B
Tisknout
5
0
28:17
61:41
462:375
10
3
TK FZŠ Trávníčkova B
Tisknout
3
2
24:21
54:49
430:400
8
4
TJ Astra Zahradní Město
Tisknout
2
3
23:22
54:47
443:383
7
5
SK Kometa Praha
Tisknout
2
3
22:23
47:51
393:407
7
6
SK Meteor Praha B
Tisknout
2
3
18:27
40:59
359:442
7
7
TJ TK Březiněves
Tisknout
1
4
20:25
44:55
386:448
6
8
TO Bohemians Praha C
Tisknout
0
5
14:31
36:66
354:502
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
TK Konstruktiva, z.s. B TK FZŠ Trávníčkova B
5:4
12:11
91:88
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ TK Březiněves SK Kometa Praha
3:6
8:12
71:91
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Sokol Horní Počernice,p.s. B TJ Astra Zahradní Město
6:3
13:8
97:79
Zápis o utkání - oficiální
4
SK Meteor Praha B TO Bohemians Praha C
7:2
14:7
94:61
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019
5
TK FZŠ Trávníčkova B SK Meteor Praha B
5:4
11:9
92:66
Zápis o utkání - oficiální
6
TO Bohemians Praha C TK Sokol Horní Počernice,p.s. B
3:6
7:13
74:102
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ Astra Zahradní Město TJ TK Březiněves
6:3
13:7
97:65
Zápis o utkání - oficiální
8
SK Kometa Praha TK Konstruktiva, z.s. B
4:5
9:10
78:80
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
SK Kometa Praha TK FZŠ Trávníčkova B
3:6
7:13
60:94
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Konstruktiva, z.s. B TJ Astra Zahradní Město
5:4
10:9
79:74
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ TK Březiněves TO Bohemians Praha C
7:2
14:6
101:67
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Sokol Horní Počernice,p.s. B SK Meteor Praha B
8:1
17:4
114:65
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
TK FZŠ Trávníčkova B TK Sokol Horní Počernice,p.s. B
4:5
9:10
80:82
Zápis o utkání - oficiální
14
SK Meteor Praha B TJ TK Březiněves
5:4
10:8
81:70
Zápis o utkání - oficiální
15
TO Bohemians Praha C TK Konstruktiva, z.s. B
4:5
9:13
82:107
Zápis o utkání - oficiální
16
TJ Astra Zahradní Město SK Kometa Praha
6:3
13:7
92:66
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019
17
TJ Astra Zahradní Město TK FZŠ Trávníčkova B
4:5
11:10
101:76
Zápis o utkání - oficiální
18
SK Kometa Praha TO Bohemians Praha C
6:3
12:7
98:70
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Konstruktiva, z.s. B SK Meteor Praha B
8:1
16:3
105:53
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ TK Březiněves TK Sokol Horní Počernice,p.s. B
3:6
7:14
79:112
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019
21
TK FZŠ Trávníčkova B TJ TK Březiněves
0:0
 
 
 
22
TK Sokol Horní Počernice,p.s. B TK Konstruktiva, z.s. B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
23
SK Meteor Praha B SK Kometa Praha
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
TO Bohemians Praha C TJ Astra Zahradní Město
0:0
 
 
 
7
22.6.2019
25
TO Bohemians Praha C TK FZŠ Trávníčkova B
0:0
 
 
 
26
TJ Astra Zahradní Město SK Meteor Praha B
0:0
 
 
 
27
SK Kometa Praha TK Sokol Horní Počernice,p.s. B
0:0
 
 
 
28
TK Konstruktiva, z.s. B TJ TK Březiněves
0:0