Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

09. 3.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Satalice B
Tisknout
6
1
36:27
78:58
600:544
13
2
TK Hanspaulka B
Tisknout
5
2
38:25
90:60
704:573
12
3
TJ Tatran Střešovice B
Tisknout
5
1
36:18
81:42
597:402
11
4
Lob S.A. Bohnice, zs D
Tisknout
3
4
31:32
68:75
609:648
10
5
Baník Praha A
Tisknout
2
5
33:30
73:69
585:559
9
6
SK HAMR, z.s. E
Tisknout
3
3
28:26
60:59
535:511
9
7
Progress
Tisknout
2
5
20:43
43:92
443:674
9
8
TK Montáže, z.s.
Tisknout
1
6
21:42
50:88
501:663
8

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
TK Montáže, z.s. TK Hanspaulka B
2:7
7:16
82:115
Zápis o utkání - oficiální
2
Lob S.A. Bohnice, zs D SK Satalice B
4:5
8:11
80:89
Zápis o utkání - oficiální
3
Progress Baník Praha A
1:8
3:16
48:108
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Tatran Střešovice B SK HAMR, z.s. E
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
2
4.5.2019
5
TK Hanspaulka B TJ Tatran Střešovice B
5:4
12:10
89:89
Zápis o utkání - oficiální
6
SK HAMR, z.s. E Progress
6:3
12:6
95:55
Zápis o utkání - oficiální
7
Baník Praha A Lob S.A. Bohnice, zs D
2:7
6:15
72:100
Zápis o utkání - oficiální
8
SK Satalice B TK Montáže, z.s.
5:4
11:8
88:80
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
SK Satalice B TK Hanspaulka B
5:4
10:10
73:83
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Montáže, z.s. Baník Praha A
0:9
1:18
45:112
Zápis o utkání - oficiální
11
Lob S.A. Bohnice, zs D SK HAMR, z.s. E
3:6
8:13
91:108
Zápis o utkání - oficiální
12
Progress TJ Tatran Střešovice B
3:6
7:14
63:101
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
TK Hanspaulka B Progress
7:2
15:5
101:58
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Tatran Střešovice B Lob S.A. Bohnice, zs D
6:3
14:7
105:73
Zápis o utkání - oficiální
15
SK HAMR, z.s. E TK Montáže, z.s.
4:5
8:11
78:79
Zápis o utkání - oficiální
16
Baník Praha A SK Satalice B
3:6
8:13
72:81
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019
17
Baník Praha A TK Hanspaulka B
3:6
8:14
82:109
Zápis o utkání - oficiální
18
SK Satalice B SK HAMR, z.s. E
6:3
13:6
97:78
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Montáže, z.s. TJ Tatran Střešovice B
2:7
4:15
52:105
Zápis o utkání - oficiální
20
Lob S.A. Bohnice, zs D Progress
4:5
10:10
89:87
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019
21
TK Hanspaulka B Lob S.A. Bohnice, zs D
4:5
11:10
101:94
Zápis o utkání - oficiální
22
Progress TK Montáže, z.s.
5:4
10:9
83:77
Zápis o utkání - oficiální
23
TJ Tatran Střešovice B SK Satalice B
8:1
16:4
102:69
Zápis o utkání - oficiální
24
SK HAMR, z.s. E Baník Praha A
5:4
11:9
81:83
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019
25
SK HAMR, z.s. E TK Hanspaulka B
4:5
10:12
95:106
Zápis o utkání - oficiální
26
Baník Praha A TJ Tatran Střešovice B
4:5
8:12
56:95
Zápis o utkání - oficiální
27
SK Satalice B Progress
8:1
16:2
103:49
Zápis o utkání - oficiální
28
TK Montáže, z.s. Lob S.A. Bohnice, zs D
4:5
10:10
86:82
Zápis o utkání - oficiální