Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

06. 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sportovní klub Žižkov Praha A
Tisknout
3
0
19:8
40:19
305:223
6
2
Tenis & Padel klub Písečná, z.s.A
Tisknout
2
1
17:10
37:22
284:216
5
3
SK Meteor Praha A
Tisknout
2
1
14:13
30:29
241:254
5
4
TJ Radlice B
Tisknout
1
2
12:15
28:34
260:270
4
5
TK Hanspaulka A
Tisknout
1
2
12:15
26:33
235:267
4
6
Lob S.A. Bohnice, zs C
Tisknout
1
1
10:8
22:18
165:160
3
7
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.A
Tisknout
1
1
7:11
18:24
173:192
3
8
TENIS Klánovice
Tisknout
0
3
8:19
20:42
211:292
3

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
TK Hanspaulka A Tenis & Padel klub Písečná, z.s.A
5:4
11:11
86:103
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ Radlice B SK Meteor Praha A
3:6
9:13
92:100
Zápis o utkání - oficiální
3
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.A Sportovní klub Žižkov Praha A
2:7
5:14
74:102
Zápis o utkání - oficiální
4
TENIS Klánovice Lob S.A. Bohnice, zs C
2:7
6:15
67:99
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019
5
Tenis & Padel klub Písečná, z.s.A TENIS Klánovice
7:2
14:4
94:54
Zápis o utkání - oficiální
6
Lob S.A. Bohnice, zs C TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
7
Sportovní klub Žižkov Praha A TJ Radlice B
6:3
14:7
104:75
Zápis o utkání - oficiální
8
SK Meteor Praha A TK Hanspaulka A
5:4
10:8
65:75
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
SK Meteor Praha A Tenis & Padel klub Písečná, z.s.A
3:6
7:12
76:87
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Hanspaulka A Sportovní klub Žižkov Praha A
3:6
7:12
74:99
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Radlice B Lob S.A. Bohnice, zs C
6:3
12:7
93:66
Zápis o utkání - oficiální
12
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.A TENIS Klánovice
5:4
13:10
99:90
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
Tenis & Padel klub Písečná, z.s.A TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.A
0:0
 
 
 
14
TENIS Klánovice TJ Radlice B
0:0
 
 
 
15
Lob S.A. Bohnice, zs C TK Hanspaulka A
0:0
 
 
 
16
Sportovní klub Žižkov Praha A SK Meteor Praha A
0:0
 
 
 
5
8.6.2019
17
Sportovní klub Žižkov Praha A Tenis & Padel klub Písečná, z.s.A
0:0
 
 
 
18
SK Meteor Praha A Lob S.A. Bohnice, zs C
0:0
 
 
 
19
TK Hanspaulka A TENIS Klánovice
0:0
 
 
 
20
TJ Radlice B TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.A
0:0
 
 
 
6
15.6.2019
21
Tenis & Padel klub Písečná, z.s.A TJ Radlice B
0:0
 
 
 
22
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.A TK Hanspaulka A
0:0
 
 
 
23
TENIS Klánovice SK Meteor Praha A
0:0
 
 
 
24
Lob S.A. Bohnice, zs C Sportovní klub Žižkov Praha A
0:0
 
 
 
7
22.6.2019
25
Lob S.A. Bohnice, zs C Tenis & Padel klub Písečná, z.s.A
0:0
 
 
 
26
Sportovní klub Žižkov Praha A TENIS Klánovice
0:0
 
 
 
27
SK Meteor Praha A TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.A
0:0
 
 
 
28
TK Hanspaulka A TJ Radlice B
0:0