Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

03. 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Tisknout
6
0
46:8
93:21
634:307
12
2
SK HAMR, z.s. D
Tisknout
6
0
36:18
73:45
583:453
12
3
TK Ruzyně Praha A
Tisknout
3
3
29:25
62:52
505:455
9
4
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. A
Tisknout
3
3
28:26
64:57
547:499
9
5
SK Aritma Praha B
Tisknout
2
4
25:29
57:63
470:513
8
6
TK Sport Kolovraty
Tisknout
2
3
24:21
52:45
394:406
7
7
TK Sokol Horní Počernice,p.s.A
Tisknout
1
4
11:34
27:70
278:479
6
8
TK Horní Měcholupy A
Tisknout
0
6
8:46
19:94
327:626
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TK Ruzyně Praha A
8:1
16:4
111:70
Zápis o utkání - oficiální
2
SK HAMR, z.s. D TK Horní Měcholupy A
7:2
14:5
100:55
Zápis o utkání - oficiální
3
SK Aritma Praha B TK Sokol Horní Počernice,p.s.A
7:2
15:5
99:42
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. A TK Sport Kolovraty
4:5
10:11
81:75
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019
5
TK Ruzyně Praha A TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. A
4:5
9:10
83:88
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Sport Kolovraty SK Aritma Praha B
4:5
10:11
89:83
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Sokol Horní Počernice,p.s.A SK HAMR, z.s. D
2:7
6:14
68:108
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Horní Měcholupy A Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
0:9
0:18
32:108
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
TK Horní Měcholupy A TK Ruzyně Praha A
2:7
5:14
56:95
Zápis o utkání - oficiální
10
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TK Sokol Horní Počernice,p.s.A
9:0
18:0
108:17
Zápis o utkání - oficiální
11
SK HAMR, z.s. D TK Sport Kolovraty
6:3
12:7
85:64
Zápis o utkání - oficiální
12
SK Aritma Praha B TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. A
3:6
8:14
78:109
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
TK Ruzyně Praha A SK Aritma Praha B
6:3
12:6
89:55
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. A SK HAMR, z.s. D
3:6
9:12
97:104
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Sport Kolovraty Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
3:6
6:12
55:97
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Sokol Horní Počernice,p.s.A TK Horní Měcholupy A
5:4
12:9
103:80
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019
17
TK Sokol Horní Počernice,p.s.A TK Ruzyně Praha A
2:7
4:14
48:84
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Horní Měcholupy A TK Sport Kolovraty
0:9
0:18
60:111
Zápis o utkání - oficiální
19
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. A
8:1
17:3
115:63
Zápis o utkání - oficiální
20
SK HAMR, z.s. D SK Aritma Praha B
5:4
10:9
89:85
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019
21
TK Ruzyně Praha A SK HAMR, z.s. D
4:5
9:11
84:97
Zápis o utkání - oficiální
22
SK Aritma Praha B Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
3:6
8:12
70:95
Zápis o utkání - oficiální
23
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. A TK Horní Měcholupy A
9:0
18:0
109:44
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Sport Kolovraty TK Sokol Horní Počernice,p.s.A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
7
22.6.2019
25
TK Sport Kolovraty TK Ruzyně Praha A
0:0
 
 
 
26
TK Sokol Horní Počernice,p.s.A TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. A
0:0
 
 
 
27
TK Horní Měcholupy A SK Aritma Praha B
0:0
 
 
 
28
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. SK HAMR, z.s. D
0:0