Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Vysočany A
Tisknout
5
0
34:10
72:26
521:314
10
2
TJ Spoje Praha A
Tisknout
5
0
27:18
59:45
472:407
10
3
TK FZŠ Trávníčkova A
Tisknout
4
1
32:13
65:30
472:302
9
4
SK Aritma Praha A
Tisknout
3
3
27:27
60:59
529:519
9
5
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
3
3
25:28
55:60
434:489
9
6
TK Start Praha-Topolka C
Tisknout
1
4
18:27
43:57
370:445
6
7
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
5
14:31
36:67
373:499
5
8
LTC Svoboda Praha A
Tisknout
0
5
11:34
26:72
313:509
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
TK Start Praha-Topolka C LTC Svoboda Praha A
7:2
15:6
101:83
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ Solidarita Praha 10 A TJ Spoje Praha A
4:5
10:12
93:100
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Sokol Vysočany A SK Aritma Praha A
7:2
15:6
114:76
Zápis o utkání - oficiální
4
TK FZŠ Trávníčkova A SK HAMR, z.s. C
8:1
16:3
100:53
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019
5
LTC Svoboda Praha A TK FZŠ Trávníčkova A
2:7
4:14
38:99
Zápis o utkání - oficiální
6
SK HAMR, z.s. C TJ Sokol Vysočany A
2:6
6:13
71:91
Zápis o utkání - oficiální
7
SK Aritma Praha A TJ Solidarita Praha 10 A
6:3
13:7
95:79
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Spoje Praha A TK Start Praha-Topolka C
5:4
11:11
92:96
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
TJ Spoje Praha A LTC Svoboda Praha A
6:3
13:7
97:73
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Start Praha-Topolka C SK Aritma Praha A
4:5
10:10
90:85
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Solidarita Praha 10 A SK HAMR, z.s. C
3:6
9:13
91:87
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ Sokol Vysočany A TK FZŠ Trávníčkova A
7:2
14:5
101:64
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
LTC Svoboda Praha A TJ Sokol Vysočany A
2:7
5:15
59:109
Zápis o utkání - oficiální
14
TK FZŠ Trávníčkova A TJ Solidarita Praha 10 A
7:2
14:6
111:66
Zápis o utkání - oficiální
15
SK HAMR, z.s. C TK Start Praha-Topolka C
7:2
14:4
87:39
Zápis o utkání - oficiální
16
SK Aritma Praha A TJ Spoje Praha A
4:5
10:11
90:95
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019
17
SK Aritma Praha A LTC Svoboda Praha A
7:2
15:4
103:60
Zápis o utkání - oficiální
18
TJ Spoje Praha A SK HAMR, z.s. C
6:3
12:7
88:55
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Start Praha-Topolka C TK FZŠ Trávníčkova A
1:8
3:16
44:98
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ Solidarita Praha 10 A TJ Sokol Vysočany A
2:7
4:15
44:106
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019
21
LTC Svoboda Praha A TJ Solidarita Praha 10 A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
22
TJ Sokol Vysočany A TK Start Praha-Topolka C
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
23
TK FZŠ Trávníčkova A TJ Spoje Praha A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
SK HAMR, z.s. C SK Aritma Praha A
6:3
12:6
81:80
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019
25
SK HAMR, z.s. C LTC Svoboda Praha A
0:0
 
 
 
26
SK Aritma Praha A TK FZŠ Trávníčkova A
0:0
 
 
 
27
TJ Spoje Praha A TJ Sokol Vysočany A
0:0
 
 
 
28
TK Start Praha-Topolka C TJ Solidarita Praha 10 A
0:0