Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

02. Krajský přebor I.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Tábor 1903 B
Tisknout
7
0
47:16
99:40
716:444
14
2
TK Pelhřimov A
Tisknout
6
1
45:18
97:43
687:398
13
3
Start České Budějovice A
Tisknout
4
3
35:28
78:68
613:629
11
4
LTC Velešín A
Tisknout
3
4
36:27
74:59
573:520
10
5
TJ TK MANE Hluboká n.V. B
Tisknout
3
4
30:33
66:70
559:607
10
6
TK Sezimovo Ústí A
Tisknout
3
4
27:36
58:75
529:598
10
7
TK Sezimovo Ústí B
Tisknout
1
6
19:44
46:92
490:684
8
8
SKP České Budějovice
Tisknout
1
6
13:50
33:104
419:706
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.2018
24
TK Pelhřimov A LTC Velešín A
5:4
11:8
83:63
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Racek Libor (H)
12
Švec Jaroslav
3
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
2.
Moucha Marek
6
Bayerl Michal
1
0:6
6:4
4:6
10
16
1
2
0
1
3.
Homolková Nikola
12
Švecová Renata
12
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Ťoukálková Barbora
6
Persánová Klára
4
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Vacek Aleš
6
Herch Stanislav
1
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
6.
Dub David
3
 
 
 
12
0
2
0
1
0
7.
Racek Libor (H)
Moucha Marek
12
6
Švec Jaroslav
Bayerl Michal
3
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
8.
Vacek Aleš
Dub David
6
3
 
 
 
12
0
2
0
1
0
9.
Homolková Nikola
Ťoukálková Barbora
12
6
Švecová Renata
Persánová Klára
12
4
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
               
83
63
11
8
5
4

Soupiska TK Pelhřimov A

jméno
nar.
BH
1
Racek Libor (H)
19.09.1995
161
12
2
Moucha Marek
05.04.1989
310
6
3
Adámek Petr
21.08.1997
567
4
4
Vacek Aleš
12.10.1990
433
6
5
Dub David
09.08.1971
745
3
6
Paťha Daniel
30.05.2000
1010
3
7
Adam Milan
04.04.1977
1035
1
8
Nadaire Alexandre
04.03.1982
1035
1
9
Vaniš Jan
19.05.1994
1035
1
10
Šefčík Matyáš
19.07.2003
1035
1
11
Hovorka Petr
11.08.1995
1035
1
12
Lehejček Filip
06.05.2001
1035
1
21
Homolková Nikola
11.04.2001
175
12
22
Kynčlová Anna
01.01.2000
464
4
23
Nebesařová Simona
18.06.2001
271
9
24
Ťoukálková Barbora
25.11.1998
433
6
25
Reichová Natálie
07.04.1998
433
6
26
Svobodová Adriana
06.05.2004
651
4
27
Koukalová Tereza
28.07.2002
600
4
28
Šteflová Karla
06.03.2001
1031
1
Kapitán družstva TK Pelhřimov A
Příjmení a jméno: ing.Moucha Marek
Telefon: 731605433
E-mail: e.reich@tiscali.cz
Zástupce kapitána družstva TK Pelhřimov A
Příjmení a jméno: ing.Ťoukálek Jaroslav
Telefon: 602464367
E-mail: e.reich@tiscali.cz

Soupiska LTC Velešín A

jméno
nar.
BH
1
Mráz Petr
09.01.1984
864
3
2
Švec Jaroslav
15.07.1995
924
3
3
Mikeš Josef
16.09.1992
690
4
4
Tůma Petr
25.05.1979
1035
1
5
Bayerl Michal
27.04.1984
1035
1
6
Herch Stanislav
01.03.1985
1035
1
7
Sova Lukáš
17.10.1982
1035
1
8
Rozkošný Filip
17.04.1992
1035
1
9
Persán František
05.03.1996
1035
1
10
Rozkošný Jakub
05.07.1996
1035
1
11
Mikulišin Patrik (EU)
14.05.2001
1035
1
12
Svatoš Roman (H)
05.02.1997
1035
1
21
Švecová Renata
02.10.1998
173
12
22
Bürgerová Jana
13.03.1987
699
4
23
Mauerová Andrea
15.01.1996
794
3
24
Persánová Klára
31.12.1998
628
4
25
Poloková Jana
15.07.1979
1031
1
26
Bartošová Lenka
21.06.2002
1031
1
Kapitán družstva LTC Velešín A
Příjmení a jméno: Mráz Petr
Telefon: 721370523
E-mail: petrik.mraz@post.cz
Zástupce kapitána družstva LTC Velešín A
Příjmení a jméno: Mikeš Josef
Telefon: 722487652
E-mail: amikic@seznam.cz