Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

ODO II.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
Tisknout
6
0
45:9
95:27
654:412
12
2
TK Horažďovice
Tisknout
5
1
40:14
84:34
593:414
11
3
Slavoj Stod B
Tisknout
3
3
27:27
64:58
498:436
9
4
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
3
3
22:32
52:72
551:564
9
5
Sokol Nepomuk B
Tisknout
2
4
18:36
41:75
485:558
8
6
TK Kaznějov B
Tisknout
1
5
24:30
52:66
441:543
7
7
1.ČLTK Plzeň
Tisknout
1
5
13:41
30:86
298:593
6
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
19.5.2018
9
TK Kaznějov B Sokol Nepomuk B
4:5
9:11
76:97
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Lehečka Jan
1
Suko Michal
4
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Sazeček Martin
1
Bohatý Lukáš
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Prunerová Dagmar
1
Týmlová Eliška
1
7:6
3:6
7:6
17
18
2
1
1
0
4.
Chvalová Rita
1
Týmlová Jana
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Špiroch Martin
1
Tyrpekl Jan
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Štafurik Filip
1
Dvořák Filip
1
7:6
7:5
 
14
11
2
0
1
0
7.
Špiroch Martin
Štafurik Filip
1
1
Suko Michal
Bohatý Lukáš
4
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Lehečka Jan
Nový Petr
1
1
Tyrpekl Jan
Dvořák Filip
1
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
9.
Prunerová Dagmar
Chvalová Rita
1
1
Týmlová Eliška
Týmlová Jana
1
1
7:6
3:6
0:1
10
13
1
2
0
1
               
76
97
9
11
4
5

Soupiska TK Kaznějov B

jméno
nar.
BH
1
Lehečka Jan
29.09.1975
1035
1
2
Makovíny Štefan (EU)
25.08.1978
1035
1
3
Syrovátka René
09.07.1975
1035
1
4
Sazeček Martin
06.10.1975
1035
1
5
Lavicka Jaroslav
20.04.1986
1035
1
6
Špiroch Martin
23.10.1995
1035
1
7
Nový Petr
02.05.1969
1035
1
8
Štafurik Filip
11.01.2002
1035
1
9
Korbel Filip
27.09.2003
1035
1
10
Kellner Mikuláš
21.02.2004
1035
1
11
Žiška Patrik
05.07.2002
1035
1
12
Fulín Jan
20.03.2003
1035
1
21
Seidlerová Veronika
19.08.1996
731
3
22
Prunerová Dagmar
01.12.1975
1031
1
23
Chvalová Rita
24.12.1963
1031
1
24
Jindrová Martina
26.01.1991
1031
1
25
Klementová Lucie
02.05.2002
1031
1
26
Nová Natálie
16.01.2001
1031
1
27
Košková Milada
05.06.2006
1031
1
28
Hanzlíčková Nela
20.10.2007
1031
1

Soupiska Sokol Nepomuk B

jméno
nar.
BH
1
Suko Michal
03.11.1995
654
4
2
Bohatý Lukáš
27.05.1988
1035
1
3
Houška Jan
11.12.1969
1035
1
4
Tyrpekl Jan
07.02.1999
1035
1
5
Dvořák Filip
12.07.2001
1035
1
6
Bohatý Jan
26.07.1985
1035
1
7
Michálek Petr
03.11.2000
1035
1
8
Michálek David
04.04.2000
1035
1
9
Tolar David
03.04.2003
1035
1
10
Hodek David
13.11.2002
1035
1
11
Michálek Tomáš
04.09.2004
1035
1
12
Zahradník Vojtěch
17.05.2004
1035
1
21
Milotová Denisa
28.01.2002
1031
1
22
Šedivá Aneta
06.10.2002
1031
1
23
Veselá Martina
31.07.1976
1031
1
24
Týmlová Eliška
26.08.2003
1031
1
25
Týmlová Jana
26.08.2003
1031
1
26
Houšková Andrea
12.05.2004
1031
1