Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

ODO II.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
Tisknout
6
0
45:9
95:27
654:412
12
2
TK Horažďovice
Tisknout
5
1
40:14
84:34
593:414
11
3
Slavoj Stod B
Tisknout
3
3
27:27
64:58
498:436
9
4
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
3
3
22:32
52:72
551:564
9
5
Sokol Nepomuk B
Tisknout
2
4
18:36
41:75
485:558
8
6
TK Kaznějov B
Tisknout
1
5
24:30
52:66
441:543
7
7
1.ČLTK Plzeň
Tisknout
1
5
13:41
30:86
298:593
6
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.2018
23
1.ČLTK Plzeň TK Kaznějov B
5:4
12:9
89:79
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Březina Pavel
1
Lehečka Jan
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
2.
Polanka Zdeněk
1
Lavicka Jaroslav
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
3.
Růžičková Eliška
1
Prunerová Dagmar
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
4.
Beková Adriana
1
Jindrová Martina
1
3:6
6:3
2:6
11
15
1
2
0
1
5.
Karez Martin
1
Špiroch Martin
1
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
6.
Polanka Zdeněk
1
Nový Petr
1
3:6
6:4
6:2
15
12
2
1
1
0
7.
Růžičková Eliška
Beková Adriana
1
1
Prunerová Dagmar
Jindrová Martina
1
1
6:4
0:6
0:1
6
11
1
2
0
1
8.
Polanka Zdeněk
Polanka Zdeněk
1
1
Lehečka Jan
Nový Petr
1
1
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
9.
Březina Pavel
Karez Martin
1
1
Lavicka Jaroslav
Špiroch Martin
1
1
0:6
0:3
 
0
12
0
2
0
1
               
89
79
12
9
5
4

Soupiska 1.ČLTK Plzeň

jméno
nar.
BH
1
Vimmer Milan
06.04.1975
1035
1
2
Březina Pavel
22.11.1970
1035
1
3
Polanka Zdeněk
05.08.1963
1035
1
4
Karez Martin
28.10.1995
1035
1
5
Březina Pavel
09.11.2000
1035
1
6
Polanka Zdeněk
16.12.2000
1035
1
7
Vítek Lukáš
09.05.2008
1035
1
21
Růžičková Eliška
06.12.1999
1031
1
22
Beková Adriana
28.03.2000
1031
1
23
Hánová Mariel
11.10.2006
1031
1
24
Růžičková Kristýna
01.11.2007
1031
1

Soupiska TK Kaznějov B

jméno
nar.
BH
1
Lehečka Jan
29.09.1975
1035
1
2
Makovíny Štefan (EU)
25.08.1978
1035
1
3
Syrovátka René
09.07.1975
1035
1
4
Sazeček Martin
06.10.1975
1035
1
5
Lavicka Jaroslav
20.04.1986
1035
1
6
Špiroch Martin
23.10.1995
1035
1
7
Nový Petr
02.05.1969
1035
1
8
Štafurik Filip
11.01.2002
1035
1
9
Korbel Filip
27.09.2003
1035
1
10
Kellner Mikuláš
21.02.2004
1035
1
11
Žiška Patrik
05.07.2002
1035
1
12
Fulín Jan
20.03.2003
1035
1
21
Seidlerová Veronika
19.08.1996
731
3
22
Prunerová Dagmar
01.12.1975
1031
1
23
Chvalová Rita
24.12.1963
1031
1
24
Jindrová Martina
26.01.1991
1031
1
25
Klementová Lucie
02.05.2002
1031
1
26
Nová Natálie
16.01.2001
1031
1
27
Košková Milada
05.06.2006
1031
1
28
Hanzlíčková Nela
20.10.2007
1031
1