Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

ODO I.B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
49:14
99:30
656:356
14
2
TCG Karlovy Vary C
Tisknout
5
2
36:27
77:55
602:509
12
3
TK Sokolov
Tisknout
4
3
36:27
75:61
635:549
11
4
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
4
3
33:30
70:67
585:558
11
5
TO Rotas Rotava
Tisknout
4
3
30:33
64:71
560:580
11
6
TK Kaznějov A
Tisknout
2
5
28:35
60:73
515:611
9
7
Sokol Plzeň Doudlevce C
Tisknout
2
5
27:36
59:74
514:590
9
8
Sokol Plzeň Doudlevce B
Tisknout
0
7
13:50
27:100
345:659
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
05.5.2018
7
Sokol Plzeň Doudlevce C TCG Karlovy Vary C
3:6
7:12
69:95
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jahl David
1
Tocik Jan
6
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Milt Karel (H)
1
Daňo Daniel
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Borkovcová Markéta
3
Říčanová Daniela
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Štěpánová Petra
4
Petrušová Renáta
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
5.
Wais Vilém
1
Samec Jan
1
4:6
6:4
3:6
13
16
1
2
0
1
6.
Milt Lukáš (H)
1
Knop Antonín
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Borkovcová Markéta
Štěpánová Petra
3
4
Říčanová Daniela
Petrušová Renáta
1
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
8.
Jahl David
Homola Marek
1
1
Tocik Jan
Knop Antonín
6
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Milt Karel (H)
Milt Lukáš (H)
1
1
Daňo Daniel
Samec Jan
1
1
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
               
69
95
7
12
3
6

Soupiska Sokol Plzeň Doudlevce C

jméno
nar.
BH
1
Větrovec Michal (H)
31.07.1995
1035
1
2
Jahl David
22.02.1985
1035
1
3
Milt Karel (H)
15.12.1977
1035
1
4
Hajský Tomáš
19.11.1978
1035
1
5
Wais Vilém
27.09.1972
1035
1
6
Milt Lukáš (H)
11.12.2002
1035
1
7
Homola Marek
27.03.1971
1035
1
8
Krejčík Martin
13.09.1961
1035
1
9
Gosler Karel
21.01.1996
1035
1
21
Borkovcová Markéta
18.10.1973
759
3
22
Štěpánová Petra
14.04.1977
628
4
23
Vísnerová Barbora
09.01.1974
1031
1
24
Panošková Markéta (H)
30.08.1979
1031
1

Soupiska TCG Karlovy Vary C

jméno
nar.
BH
1
Tocik Jan
27.08.1997
359
6
2
Daňo Daniel
18.06.1989
1035
1
3
Samec Jan
14.01.1989
1035
1
4
Knop Antonín
14.07.1986
1035
1
5
Daneš Martin
02.07.1986
1035
1
6
Hofmann Jiří
11.06.2001
1035
1
7
Reischig Michal
19.07.1983
1035
1
8
Soukup Jiří
13.12.1982
1035
1
9
Došič Nikola
16.12.2002
1035
1
10
Holzer Radek
29.10.2003
1035
1
21
Říčanová Daniela
08.09.1994
1031
1
22
Kaljkovičová Dagmar
04.10.1996
1031
1
23
Budíková Kateřina
28.08.1990
1031
1
24
Petrušová Renáta
02.05.1988
1031
1
25
Fuksová Natalie
04.09.2005
1031
1
26
Drozdová Alena
24.04.2005
1031
1