Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

ODO I.B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
49:14
99:30
656:356
14
2
TCG Karlovy Vary C
Tisknout
5
2
36:27
77:55
602:509
12
3
TK Sokolov
Tisknout
4
3
36:27
75:61
635:549
11
4
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
4
3
33:30
70:67
585:558
11
5
TO Rotas Rotava
Tisknout
4
3
30:33
64:71
560:580
11
6
TK Kaznějov A
Tisknout
2
5
28:35
60:73
515:611
9
7
Sokol Plzeň Doudlevce C
Tisknout
2
5
27:36
59:74
514:590
9
8
Sokol Plzeň Doudlevce B
Tisknout
0
7
13:50
27:100
345:659
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
05.5.2018
5
TK Sokolov TK Kaznějov A
4:5
8:10
72:76
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hereit Martin
12
Jindra Pavel
9
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
2.
Budík Ondřej
9
Lehečka Jan
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
3.
Zelková Bára
1
Seidlerová Tereza
4
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Šteklová Markéta
1
Seidlerová Veronika
3
6:7
3:6
 
9
13
0
2
0
1
5.
Flesar Jan
1
Syrovátka René
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
6.
Kraus Josef
1
Makovíny Štefan (EU)
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Zelková Bára
Šteklová Markéta
1
1
Seidlerová Tereza
Seidlerová Veronika
4
3
1:6
6:7
 
7
13
0
2
0
1
8.
Hereit Martin
Kraus Josef
12
1
Jindra Pavel
Makovíny Štefan (EU)
9
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Budík Ondřej
Flesar Jan
9
1
Lehečka Jan
Syrovátka René
1
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
               
72
76
8
10
4
5

Soupiska TK Sokolov

jméno
nar.
BH
1
Hereit Martin
16.08.1998
159
12
2
Budík Ondřej
16.03.1994
198
9
3
Flesar Jan
22.07.1998
1035
1
4
Böttinger Ondřej
16.04.2002
1035
1
5
Stehlík Jan
20.10.2001
1035
1
6
Kraus Josef
02.10.2001
1035
1
7
Onak Martin
12.07.2000
1035
1
8
Makovec Marek
04.02.2000
1035
1
9
Samek Šimon
31.12.2002
1035
1
10
Gašpar Adam
31.08.2002
1035
1
11
Kvasnovský Rudolf
09.08.2003
1035
1
21
Horvátová Tereza
30.09.2001
1031
1
22
Zelková Bára
12.05.1998
1031
1
23
Šteklová Markéta
11.03.2001
1031
1
24
Pádrová Nelly
15.07.2004
1031
1
25
Rendlová Sofie
28.11.2006
1031
1
26
Krišková Alexandra
27.12.2006
1031
1
27
Fischerová Nela
26.02.2007
1031
1

Soupiska TK Kaznějov A

jméno
nar.
BH
1
Jindra Pavel
07.06.1999
205
9
2
Košek Jindřich
11.06.2003
1035
1
3
Karafa Daniel
10.11.2007
1035
1
4
Kadaně Josef
02.09.1974
1035
1
5
Lehečka Jan
29.09.1975
1035
1
6
Sazeček Martin
06.10.1975
1035
1
7
Syrovátka René
09.07.1975
1035
1
8
Makovíny Štefan (EU)
25.08.1978
1035
1
9
Lavicka Jaroslav
20.04.1986
1035
1
10
Nový Petr
02.05.1969
1035
1
11
Korbel Filip
27.09.2003
1035
1
12
Špiroch Martin
23.10.1995
1035
1
21
Seidlerová Tereza
30.07.1999
539
4
22
Zíková Veronika (H)
24.04.1999
394
6
23
Seidlerová Veronika
19.08.1996
731
3
24
Jindrová Martina
26.01.1991
1031
1
25
Prunerová Dagmar
01.12.1975
1031
1
26
Chvalová Rita
24.12.1963
1031
1
27
Nová Natálie
16.01.2001
1031
1
28
Klementová Lucie
02.05.2002
1031
1