Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

ODO I.B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
49:14
99:30
656:356
14
2
TCG Karlovy Vary C
Tisknout
5
2
36:27
77:55
602:509
12
3
TK Sokolov
Tisknout
4
3
36:27
75:61
635:549
11
4
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
4
3
33:30
70:67
585:558
11
5
TO Rotas Rotava
Tisknout
4
3
30:33
64:71
560:580
11
6
TK Kaznějov A
Tisknout
2
5
28:35
60:73
515:611
9
7
Sokol Plzeň Doudlevce C
Tisknout
2
5
27:36
59:74
514:590
9
8
Sokol Plzeň Doudlevce B
Tisknout
0
7
13:50
27:100
345:659
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2018
4
TK Kaznějov A TCG Karlovy Vary B
1:8
3:16
52:109
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jindra Pavel
9
Mirdzhaliev Mirgiiaz (Z)
9
6:4
2:6
1:6
9
16
1
2
0
1
2.
Lehečka Jan
1
Janisch Petr
9
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Seidlerová Tereza
4
Horská Zuzana
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Zíková Veronika (H)
6
Šestáková Nicole
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
5.
Syrovátka René
1
Petričko Pavel
3
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Makovíny Štefan (EU)
1
Kolář Václav
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Jindra Pavel
Lehečka Jan
9
1
Mirdzhaliev Mirgiiaz (Z)
Janisch Petr
9
9
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Syrovátka René
Makovíny Štefan (EU)
1
1
Petričko Pavel
Kolář Václav
3
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Seidlerová Tereza
Zíková Veronika (H)
4
6
Horská Zuzana
Šestáková Nicole
1
1
2:6
6:7
 
8
13
0
2
0
1
               
52
109
3
16
1
8

Soupiska TK Kaznějov A

jméno
nar.
BH
1
Jindra Pavel
07.06.1999
205
9
2
Košek Jindřich
11.06.2003
1035
1
3
Karafa Daniel
10.11.2007
1035
1
4
Kadaně Josef
02.09.1974
1035
1
5
Lehečka Jan
29.09.1975
1035
1
6
Sazeček Martin
06.10.1975
1035
1
7
Syrovátka René
09.07.1975
1035
1
8
Makovíny Štefan (EU)
25.08.1978
1035
1
9
Lavicka Jaroslav
20.04.1986
1035
1
10
Nový Petr
02.05.1969
1035
1
11
Korbel Filip
27.09.2003
1035
1
12
Špiroch Martin
23.10.1995
1035
1
21
Seidlerová Tereza
30.07.1999
539
4
22
Zíková Veronika (H)
24.04.1999
394
6
23
Seidlerová Veronika
19.08.1996
731
3
24
Jindrová Martina
26.01.1991
1031
1
25
Prunerová Dagmar
01.12.1975
1031
1
26
Chvalová Rita
24.12.1963
1031
1
27
Nová Natálie
16.01.2001
1031
1
28
Klementová Lucie
02.05.2002
1031
1

Soupiska TCG Karlovy Vary B

jméno
nar.
BH
1
Mirdzhaliev Mirgiiaz (Z)
23.03.2001
283
9
2
Janisch Petr
07.01.1976
288
9
3
Plas Radek (H)
28.02.1979
382
6
4
Petričko Pavel
19.06.1982
979
3
5
Diushembiev Namazbek (Z)
29.09.2000
1010
3
6
Psohlavec Tomáš
30.03.1986
1035
1
7
Kolář Marek
19.03.1976
1035
1
8
Šmíd Jakub
16.02.1984
1035
1
9
Kolář Václav
20.03.1974
1035
1
21
Nováková Karolína
26.10.2002
162
12
22
Strebkova Mariya (Z)
16.08.2001
315
6
23
Horská Zuzana
09.11.2003
1031
1
24
Šestáková Nicole
09.10.2001
1031
1
25
Michálková Veronika
17.02.2004
1031
1
26
Stráská Rozálie
17.09.2003
1031
1