Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

ODO I.B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
49:14
99:30
656:356
14
2
TCG Karlovy Vary C
Tisknout
5
2
36:27
77:55
602:509
12
3
TK Sokolov
Tisknout
4
3
36:27
75:61
635:549
11
4
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
4
3
33:30
70:67
585:558
11
5
TO Rotas Rotava
Tisknout
4
3
30:33
64:71
560:580
11
6
TK Kaznějov A
Tisknout
2
5
28:35
60:73
515:611
9
7
Sokol Plzeň Doudlevce C
Tisknout
2
5
27:36
59:74
514:590
9
8
Sokol Plzeň Doudlevce B
Tisknout
0
7
13:50
27:100
345:659
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.2018
25
TCG Karlovy Vary B TK Sokolov
6:3
12:6
76:60
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Mirdzhaliev Mirgiiaz (Z)
9
Hereit Martin
12
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
2.
Kolář Marek
1
Budík Ondřej
9
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Horská Zuzana
1
Zelková Bára
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
4.
Šestáková Nicole
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
5.
Šmíd Jakub
1
Flesar Jan
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
6.
Kraus Josef
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
7.
Šestáková Nicole
Horská Zuzana
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
8.
Kolář Marek
Šmíd Jakub
1
1
Hereit Martin
Budík Ondřej
12
9
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
9.
Flesar Jan
Kraus Josef
1
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
               
76
60
12
6
6
3

Soupiska TCG Karlovy Vary B

jméno
nar.
BH
1
Mirdzhaliev Mirgiiaz (Z)
23.03.2001
283
9
2
Janisch Petr
07.01.1976
288
9
3
Plas Radek (H)
28.02.1979
382
6
4
Petričko Pavel
19.06.1982
979
3
5
Diushembiev Namazbek (Z)
29.09.2000
1010
3
6
Psohlavec Tomáš
30.03.1986
1035
1
7
Kolář Marek
19.03.1976
1035
1
8
Šmíd Jakub
16.02.1984
1035
1
9
Kolář Václav
20.03.1974
1035
1
21
Nováková Karolína
26.10.2002
162
12
22
Strebkova Mariya (Z)
16.08.2001
315
6
23
Horská Zuzana
09.11.2003
1031
1
24
Šestáková Nicole
09.10.2001
1031
1
25
Michálková Veronika
17.02.2004
1031
1
26
Stráská Rozálie
17.09.2003
1031
1

Soupiska TK Sokolov

jméno
nar.
BH
1
Hereit Martin
16.08.1998
159
12
2
Budík Ondřej
16.03.1994
198
9
3
Flesar Jan
22.07.1998
1035
1
4
Böttinger Ondřej
16.04.2002
1035
1
5
Stehlík Jan
20.10.2001
1035
1
6
Kraus Josef
02.10.2001
1035
1
7
Onak Martin
12.07.2000
1035
1
8
Makovec Marek
04.02.2000
1035
1
9
Samek Šimon
31.12.2002
1035
1
10
Gašpar Adam
31.08.2002
1035
1
11
Kvasnovský Rudolf
09.08.2003
1035
1
21
Horvátová Tereza
30.09.2001
1031
1
22
Zelková Bára
12.05.1998
1031
1
23
Šteklová Markéta
11.03.2001
1031
1
24
Pádrová Nelly
15.07.2004
1031
1
25
Rendlová Sofie
28.11.2006
1031
1
26
Krišková Alexandra
27.12.2006
1031
1
27
Fischerová Nela
26.02.2007
1031
1