Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

ODO I.B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
49:14
99:30
656:356
14
2
TCG Karlovy Vary C
Tisknout
5
2
36:27
77:55
602:509
12
3
TK Sokolov
Tisknout
4
3
36:27
75:61
635:549
11
4
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
4
3
33:30
70:67
585:558
11
5
TO Rotas Rotava
Tisknout
4
3
30:33
64:71
560:580
11
6
TK Kaznějov A
Tisknout
2
5
28:35
60:73
515:611
9
7
Sokol Plzeň Doudlevce C
Tisknout
2
5
27:36
59:74
514:590
9
8
Sokol Plzeň Doudlevce B
Tisknout
0
7
13:50
27:100
345:659
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.2018
23
TK Kaznějov A Lokomotiva Karlovy Vary
3:6
8:12
67:88
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jindra Pavel
9
Bažil Martin
4
6:2
2:6
5:5
13
15
1
2
0
1
2.
Sazeček Martin
1
Dragoun Daniel
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
3.
Makovíny Štefan (EU)
1
Kasík Tomáš
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
4.
Korbel Filip
1
Písařík David
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Seidlerová Tereza
4
Holanová Karolína
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
6.
Zíková Veronika (H)
6
Prokopiusová Kristýna
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Jindra Pavel
Makovíny Štefan (EU)
9
1
Bažil Martin
Dragoun Daniel
4
1
6:4
2:6
0:1
8
11
1
2
0
1
8.
Korbel Filip
Sazeček Martin
1
1
Písařík David
Kasík Tomáš
1
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Seidlerová Tereza
Zíková Veronika (H)
4
6
Prokopiusová Kristýna
Holanová Karolína
1
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
               
67
88
8
12
3
6

Soupiska TK Kaznějov A

jméno
nar.
BH
1
Jindra Pavel
07.06.1999
205
9
2
Košek Jindřich
11.06.2003
1035
1
3
Karafa Daniel
10.11.2007
1035
1
4
Kadaně Josef
02.09.1974
1035
1
5
Lehečka Jan
29.09.1975
1035
1
6
Sazeček Martin
06.10.1975
1035
1
7
Syrovátka René
09.07.1975
1035
1
8
Makovíny Štefan (EU)
25.08.1978
1035
1
9
Lavicka Jaroslav
20.04.1986
1035
1
10
Nový Petr
02.05.1969
1035
1
11
Korbel Filip
27.09.2003
1035
1
12
Špiroch Martin
23.10.1995
1035
1
21
Seidlerová Tereza
30.07.1999
539
4
22
Zíková Veronika (H)
24.04.1999
394
6
23
Seidlerová Veronika
19.08.1996
731
3
24
Jindrová Martina
26.01.1991
1031
1
25
Prunerová Dagmar
01.12.1975
1031
1
26
Chvalová Rita
24.12.1963
1031
1
27
Nová Natálie
16.01.2001
1031
1
28
Klementová Lucie
02.05.2002
1031
1

Soupiska Lokomotiva Karlovy Vary

jméno
nar.
BH
1
Bažil Martin
29.08.1986
533
4
2
Dragoun Daniel
05.04.1999
1035
1
3
Homola Tomáš
27.12.1988
1035
1
4
Kasík Tomáš
15.06.1971
1035
1
5
Písařík David
08.08.1991
1035
1
6
Štěrba Ondřej
24.03.1992
1035
1
7
Janka Libor
12.06.1977
1035
1
8
Kalous Jan
28.11.1998
1035
1
9
Novák Jakub
09.09.2003
1035
1
21
Holanová Karolína
04.04.1995
1031
1
22
Reiterová Dominika
25.01.2000
1031
1
23
Prokopiusová Kristýna
01.03.2000
1031
1
24
Nečasová Tereza
22.08.2001
1031
1
25
Šťastná Michaela
16.02.1990
1031
1
26
Hromádková Amálie
09.09.2004
1031
1