Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

ODO I.B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
49:14
99:30
656:356
14
2
TCG Karlovy Vary C
Tisknout
5
2
36:27
77:55
602:509
12
3
TK Sokolov
Tisknout
4
3
36:27
75:61
635:549
11
4
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
4
3
33:30
70:67
585:558
11
5
TO Rotas Rotava
Tisknout
4
3
30:33
64:71
560:580
11
6
TK Kaznějov A
Tisknout
2
5
28:35
60:73
515:611
9
7
Sokol Plzeň Doudlevce C
Tisknout
2
5
27:36
59:74
514:590
9
8
Sokol Plzeň Doudlevce B
Tisknout
0
7
13:50
27:100
345:659
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
09.6.2018
19
TO Rotas Rotava TK Kaznějov A
5:4
10:9
83:74
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jaša Miloslav
1
Jindra Pavel
9
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
2.
Leitner Antonín
1
Lehečka Jan
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
3.
Štorková Barbora
1
Seidlerová Tereza
4
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Peroutková Lucie (H)
1
Zíková Veronika (H)
6
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Kučera Aleš
1
Sazeček Martin
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Mazný Eduard
1
Makovíny Štefan (EU)
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
7.
Štorková Barbora
Jašová Nina
1
1
Seidlerová Tereza
Zíková Veronika (H)
4
6
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Leitner Antonín
Mazný Eduard
1
1
Jindra Pavel
Lehečka Jan
9
1
6:7
1:3
 
18
10
2
1
1
0
9.
Jaša Miloslav
Kučera Aleš
1
1
Sazeček Martin
Makovíny Štefan (EU)
1
1
7:5
7:6
 
14
11
2
0
1
0
               
83
74
10
9
5
4

Soupiska TO Rotas Rotava

jméno
nar.
BH
1
Troják Pavel
16.05.1977
847
3
2
Jaša Miloslav
06.01.2002
1035
1
3
Bolf David (H)
21.11.1974
1035
1
4
Leitner Antonín
05.09.1975
1035
1
5
Kučera Aleš
12.11.1979
1035
1
6
Mazný Eduard
19.11.1974
1035
1
7
Stehlík Pavel
24.12.1974
1035
1
21
Štorková Barbora
30.07.1997
1031
1
22
Klokočková Simona (H)
26.01.2003
1031
1
23
Peroutková Lucie (H)
27.04.2002
1031
1
24
Jašová Nina
24.12.2003
1031
1

Soupiska TK Kaznějov A

jméno
nar.
BH
1
Jindra Pavel
07.06.1999
205
9
2
Košek Jindřich
11.06.2003
1035
1
3
Karafa Daniel
10.11.2007
1035
1
4
Kadaně Josef
02.09.1974
1035
1
5
Lehečka Jan
29.09.1975
1035
1
6
Sazeček Martin
06.10.1975
1035
1
7
Syrovátka René
09.07.1975
1035
1
8
Makovíny Štefan (EU)
25.08.1978
1035
1
9
Lavicka Jaroslav
20.04.1986
1035
1
10
Nový Petr
02.05.1969
1035
1
11
Korbel Filip
27.09.2003
1035
1
12
Špiroch Martin
23.10.1995
1035
1
21
Seidlerová Tereza
30.07.1999
539
4
22
Zíková Veronika (H)
24.04.1999
394
6
23
Seidlerová Veronika
19.08.1996
731
3
24
Jindrová Martina
26.01.1991
1031
1
25
Prunerová Dagmar
01.12.1975
1031
1
26
Chvalová Rita
24.12.1963
1031
1
27
Nová Natálie
16.01.2001
1031
1
28
Klementová Lucie
02.05.2002
1031
1