Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

ODO I.B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
49:14
99:30
656:356
14
2
TCG Karlovy Vary C
Tisknout
5
2
36:27
77:55
602:509
12
3
TK Sokolov
Tisknout
4
3
36:27
75:61
635:549
11
4
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
4
3
33:30
70:67
585:558
11
5
TO Rotas Rotava
Tisknout
4
3
30:33
64:71
560:580
11
6
TK Kaznějov A
Tisknout
2
5
28:35
60:73
515:611
9
7
Sokol Plzeň Doudlevce C
Tisknout
2
5
27:36
59:74
514:590
9
8
Sokol Plzeň Doudlevce B
Tisknout
0
7
13:50
27:100
345:659
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.2018
14
TK Kaznějov A TCG Karlovy Vary C
4:5
8:12
84:96
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jindra Pavel
9
Tocik Jan
6
4:6
6:4
6:4
16
14
2
1
1
0
2.
Lehečka Jan
1
Samec Jan
1
6:7
2:6
 
8
13
0
2
0
1
3.
Seidlerová Tereza
4
Říčanová Daniela
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
4.
Seidlerová Veronika
3
Petrušová Renáta
1
5:7
6:1
6:2
17
10
2
1
1
0
5.
Syrovátka René
1
Knop Antonín
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Makovíny Štefan (EU)
1
Daneš Martin
1
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
7.
Jindra Pavel
Makovíny Štefan (EU)
9
1
Tocik Jan
Samec Jan
6
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Syrovátka René
Lehečka Jan
1
1
Knop Antonín
Daňo Daniel
1
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Seidlerová Tereza
Seidlerová Veronika
4
3
Petrušová Renáta
Říčanová Daniela
1
1
6:2
7:5
 
13
7
2
0
1
0
               
84
96
8
12
4
5

Soupiska TK Kaznějov A

jméno
nar.
BH
1
Jindra Pavel
07.06.1999
205
9
2
Košek Jindřich
11.06.2003
1035
1
3
Karafa Daniel
10.11.2007
1035
1
4
Kadaně Josef
02.09.1974
1035
1
5
Lehečka Jan
29.09.1975
1035
1
6
Sazeček Martin
06.10.1975
1035
1
7
Syrovátka René
09.07.1975
1035
1
8
Makovíny Štefan (EU)
25.08.1978
1035
1
9
Lavicka Jaroslav
20.04.1986
1035
1
10
Nový Petr
02.05.1969
1035
1
11
Korbel Filip
27.09.2003
1035
1
12
Špiroch Martin
23.10.1995
1035
1
21
Seidlerová Tereza
30.07.1999
539
4
22
Zíková Veronika (H)
24.04.1999
394
6
23
Seidlerová Veronika
19.08.1996
731
3
24
Jindrová Martina
26.01.1991
1031
1
25
Prunerová Dagmar
01.12.1975
1031
1
26
Chvalová Rita
24.12.1963
1031
1
27
Nová Natálie
16.01.2001
1031
1
28
Klementová Lucie
02.05.2002
1031
1

Soupiska TCG Karlovy Vary C

jméno
nar.
BH
1
Tocik Jan
27.08.1997
359
6
2
Daňo Daniel
18.06.1989
1035
1
3
Samec Jan
14.01.1989
1035
1
4
Knop Antonín
14.07.1986
1035
1
5
Daneš Martin
02.07.1986
1035
1
6
Hofmann Jiří
11.06.2001
1035
1
7
Reischig Michal
19.07.1983
1035
1
8
Soukup Jiří
13.12.1982
1035
1
9
Došič Nikola
16.12.2002
1035
1
10
Holzer Radek
29.10.2003
1035
1
21
Říčanová Daniela
08.09.1994
1031
1
22
Kaljkovičová Dagmar
04.10.1996
1031
1
23
Huspeková Kateřina
28.08.1990
1031
1
24
Petrušová Renáta
02.05.1988
1031
1
25
Fuksová Natalie
04.09.2005
1031
1
26
Drozdová Alena
24.04.2005
1031
1