Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

ODO I.B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
49:14
99:30
656:356
14
2
TCG Karlovy Vary C
Tisknout
5
2
36:27
77:55
602:509
12
3
TK Sokolov
Tisknout
4
3
36:27
75:61
635:549
11
4
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
4
3
33:30
70:67
585:558
11
5
TO Rotas Rotava
Tisknout
4
3
30:33
64:71
560:580
11
6
TK Kaznějov A
Tisknout
2
5
28:35
60:73
515:611
9
7
Sokol Plzeň Doudlevce C
Tisknout
2
5
27:36
59:74
514:590
9
8
Sokol Plzeň Doudlevce B
Tisknout
0
7
13:50
27:100
345:659
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.2018
13
TK Sokolov Sokol Plzeň Doudlevce B
7:2
14:5
98:67
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hereit Martin
12
Švík Jan
3
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
2.
Budík Ondřej
9
Křtěn Tomáš
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
3.
Zelková Bára
1
Neubauerová Hana (H)
3
7:6
1:6
6:4
14
16
2
1
1
0
4.
Šteklová Markéta
1
Soukupová Magdaléna (H)
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
5.
Flesar Jan
1
Prokš Michal
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
6.
Kraus Josef
1
Dorňák Jakub
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
7.
Zelková Bára
Šteklová Markéta
1
1
Neubauerová Hana (H)
Soukupová Magdaléna (H)
3
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Hereit Martin
Budík Ondřej
12
9
Švík Jan
Dorňák Jakub
3
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
9.
Stehlík Jan
Kraus Josef
1
1
Křtěn Tomáš
Prokš Michal
1
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
               
98
67
14
5
7
2

Soupiska TK Sokolov

jméno
nar.
BH
1
Hereit Martin
16.08.1998
159
12
2
Budík Ondřej
16.03.1994
198
9
3
Flesar Jan
22.07.1998
1035
1
4
Böttinger Ondřej
16.04.2002
1035
1
5
Stehlík Jan
20.10.2001
1035
1
6
Kraus Josef
02.10.2001
1035
1
7
Onak Martin
12.07.2000
1035
1
8
Makovec Marek
04.02.2000
1035
1
9
Samek Šimon
31.12.2002
1035
1
10
Gašpar Adam
31.08.2002
1035
1
11
Kvasnovský Rudolf
09.08.2003
1035
1
21
Horvátová Tereza
30.09.2001
1031
1
22
Zelková Bára
12.05.1998
1031
1
23
Šteklová Markéta
11.03.2001
1031
1
24
Pádrová Nelly
15.07.2004
1031
1
25
Rendlová Sofie
28.11.2006
1031
1
26
Krišková Alexandra
27.12.2006
1031
1
27
Fischerová Nela
26.02.2007
1031
1

Soupiska Sokol Plzeň Doudlevce B

jméno
nar.
BH
1
Švík Jan
24.02.1982
924
3
2
Šik Michal (H)
22.04.1999
1035
1
3
Křtěn Tomáš
29.03.1982
1035
1
4
Prokš Michal
17.12.1982
1035
1
5
Roubal Pavel
28.01.1977
1035
1
6
Dorňák Jakub
01.10.1982
1035
1
7
Pavlis Jan
31.05.1979
1035
1
21
Goslerová Božena
07.03.1977
651
4
22
Neubauerová Hana (H)
22.09.1988
952
3
23
Prokšová Lenka
26.08.1989
1031
1
24
Soukupová Magdaléna (H)
27.05.1999
1031
1
25
Goslerová Kristýna
21.01.1996
1031
1