Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

ODO I.B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
49:14
99:30
656:356
14
2
TCG Karlovy Vary C
Tisknout
5
2
36:27
77:55
602:509
12
3
TK Sokolov
Tisknout
4
3
36:27
75:61
635:549
11
4
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
4
3
33:30
70:67
585:558
11
5
TO Rotas Rotava
Tisknout
4
3
30:33
64:71
560:580
11
6
TK Kaznějov A
Tisknout
2
5
28:35
60:73
515:611
9
7
Sokol Plzeň Doudlevce C
Tisknout
2
5
27:36
59:74
514:590
9
8
Sokol Plzeň Doudlevce B
Tisknout
0
7
13:50
27:100
345:659
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2018
1
TO Rotas Rotava TK Sokolov
5:4
11:9
95:85
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jaša Miloslav
1
Hereit Martin
12
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Bolf David (H)
1
Flesar Jan
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
3.
Klokočková Simona (H)
1
Horvátová Tereza
1
6:2
7:5
 
13
7
2
0
1
0
4.
Jašová Nina
1
Zelková Bára
1
6:2
4:6
2:6
12
14
1
2
0
1
5.
Leitner Antonín
1
Böttinger Ondřej
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
6.
Kučera Aleš
1
Stehlík Jan
1
6:2
5:7
6:3
17
12
2
1
1
0
7.
Klokočková Simona (H)
Jašová Nina
1
1
Horvátová Tereza
Zelková Bára
1
1
2:6
6:7
 
8
13
0
2
0
1
8.
Leitner Antonín
Jaša Miloslav
1
1
Hereit Martin
Flesar Jan
12
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
9.
Bolf David (H)
Stehlík Pavel
1
1
Böttinger Ondřej
Stehlík Jan
1
1
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
               
95
85
11
9
5
4

Soupiska TO Rotas Rotava

jméno
nar.
BH
1
Troják Pavel
16.05.1977
847
3
2
Jaša Miloslav
06.01.2002
1035
1
3
Bolf David (H)
21.11.1974
1035
1
4
Leitner Antonín
05.09.1975
1035
1
5
Kučera Aleš
12.11.1979
1035
1
6
Mazný Eduard
19.11.1974
1035
1
7
Stehlík Pavel
24.12.1974
1035
1
21
Štorková Barbora
30.07.1997
1031
1
22
Klokočková Simona (H)
26.01.2003
1031
1
23
Peroutková Lucie (H)
27.04.2002
1031
1
24
Jašová Nina
24.12.2003
1031
1

Soupiska TK Sokolov

jméno
nar.
BH
1
Hereit Martin
16.08.1998
159
12
2
Budík Ondřej
16.03.1994
198
9
3
Flesar Jan
22.07.1998
1035
1
4
Böttinger Ondřej
16.04.2002
1035
1
5
Stehlík Jan
20.10.2001
1035
1
6
Kraus Josef
02.10.2001
1035
1
7
Onak Martin
12.07.2000
1035
1
8
Makovec Marek
04.02.2000
1035
1
9
Samek Šimon
31.12.2002
1035
1
10
Gašpar Adam
31.08.2002
1035
1
11
Kvasnovský Rudolf
09.08.2003
1035
1
21
Horvátová Tereza
30.09.2001
1031
1
22
Zelková Bára
12.05.1998
1031
1
23
Šteklová Markéta
11.03.2001
1031
1
24
Pádrová Nelly
15.07.2004
1031
1
25
Rendlová Sofie
28.11.2006
1031
1
26
Krišková Alexandra
27.12.2006
1031
1
27
Fischerová Nela
26.02.2007
1031
1