Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

11. IV.TŔÍDA sk.CA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Města Bučovice
Tisknout
6
1
47:16
100:39
747:520
13
2
BTK Ingstav Brno
Tisknout
6
1
45:18
94:42
702:447
13
3
TK Líšeň
Tisknout
5
2
40:23
83:50
654:514
12
4
TJ Sokol Bílovice n.Svit.
Tisknout
4
3
34:29
72:60
612:503
11
5
BLTC Brno C
Tisknout
3
4
29:34
63:76
551:627
10
6
SK Slatina B
Tisknout
2
5
22:41
47:88
496:666
9
7
Spartak Adamov
Tisknout
1
6
21:42
48:88
476:697
8
8
Tatran Starý Lískovec B
Tisknout
1
6
14:49
37:101
461:725
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.2018
14
BTK Ingstav Brno TK Líšeň
5:4
10:9
83:74
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Trkan Jiří
1
Trojčák Lubomír
3
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Popelka Alexander
1
Lafant Igor
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
3.
Bárta Martin
1
Korbička Miroslav
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
4.
Sedlák Marek
1
Breicetl Martin
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
5.
Ambrožová Markéta
1
Sachinidu Martina
3
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
6.
Švárna Pavla (EU)
1
Sachinidu Eleni
1
5:7
0:6
 
5
13
0
2
0
1
7.
Trkan Jiří
Sedlák Marek
1
1
Trojčák Lubomír
Lafant Igor
3
1
6:4
0:6
6:2
12
12
2
1
1
0
8.
Popelka Alexander
Bárta Martin
1
1
Korbička Miroslav
Breicetl Martin
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
9.
Ambrožová Markéta
Švárna Pavla (EU)
1
1
Sachinidu Martina
Sachinidu Eleni
3
1
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
               
83
74
10
9
5
4

Soupiska BTK Ingstav Brno

jméno
nar.
BH
1
Pospíšil Ondřej (H)
25.01.1987
1035
1
2
Kaláb Jiří
13.04.1989
1035
1
3
Hrušovský Gustav
31.08.1987
1035
1
4
Veselý Roman
16.02.1974
1035
1
5
Trkan Jiří
14.04.1971
1035
1
6
Prokop Libor
18.09.1968
1035
1
7
Popelka Alexander
19.07.1971
1035
1
8
Bárta Martin
21.01.1978
1035
1
9
Sedlák Marek
23.07.1978
1035
1
10
Dostál Lukáš
20.03.2000
1035
1
21
Tesařová Lenka
26.06.1979
1031
1
22
Ambrožová Markéta
19.11.1988
1031
1
23
Švárna Pavla (EU)
10.06.1996
1031
1
24
Kasum Lada
24.04.1991
1031
1
25
Stříteská Monika
24.01.1996
1031
1

Soupiska TK Líšeň

jméno
nar.
BH
1
Trojčák Lubomír
23.11.1977
745
3
2
Lafant Igor
23.10.1971
1035
1
3
Sedlák Kamil
30.09.1976
1035
1
4
Gottvald Ivo
31.03.1957
1035
1
5
Frydrýšek David
08.02.1974
1035
1
6
Korbička Miroslav
21.04.1957
1035
1
7
Breicetl Martin
04.07.1980
1035
1
21
Sachinidu Martina
21.10.1973
952
3
22
Sachinidu Eleni
03.03.2000
1031
1
23
Trojčáková Jitka
28.05.1978
1031
1