Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

08. III.TŔÍDA sk.DA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Blansko B
Tisknout
6
1
44:19
92:45
638:481
13
2
TK Bystřice p.H.
Tisknout
6
1
42:21
89:48
683:470
13
3
TCV Strání B
Tisknout
5
2
36:27
79:60
661:580
12
4
TC Holešov, o.s.
Tisknout
4
3
37:26
76:58
586:543
11
5
TK Drnovice
Tisknout
4
3
32:31
66:66
595:556
11
6
TK Mokrá-Horákov
Tisknout
2
5
30:33
66:70
576:585
9
7
TK Brno - Chrlice
Tisknout
1
6
18:45
41:95
478:695
8
8
TJ Sokol Vizovice
Tisknout
0
7
13:50
33:100
425:732
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.2018
26
TK Drnovice TC Holešov, o.s.
6:3
12:7
103:73
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kubeš Milan (H)
4
Kúřil Martin
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
2.
Žalud Adam
1
Cholasta Ondřej
1
3:6
6:3
7:6
16
15
2
1
1
0
3.
Smolinská Hana
1
Střelcová Tereza (H)
3
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
4.
Šimonová Sára (H)
1
Nováková Petra
3
5:7
6:7
 
11
14
0
2
0
1
5.
Alturban Karel
1
Shuster Ben (Z)
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Hynšt Tomáš (H)
1
Horejš Daniel
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Kubeš Milan (H)
Alturban Karel
4
1
Shuster Ben (Z)
Horejš Daniel
1
1
6:7
6:7
 
12
14
0
2
0
1
8.
Žalud Adam
Hynšt Tomáš (H)
1
1
Kúřil Martin
Cholasta Ondřej
1
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
9.
Smolinská Hana
Šimonová Sára (H)
1
1
Střelcová Tereza (H)
Nováková Petra
3
3
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
               
103
73
12
7
6
3

Soupiska TK Drnovice

jméno
nar.
BH
1
Kubeš Milan (H)
08.04.1978
567
4
2
Žalud Adam
22.07.1999
1035
1
3
Toulec Radek
07.04.1987
1035
1
4
Alturban Karel
12.07.1977
1035
1
5
Hynšt Tomáš (H)
28.11.1994
1035
1
21
Smolinská Hana
29.10.1996
1031
1
22
Šimonová Sára (H)
20.06.2003
1031
1
23
Křičková Adéla
31.01.2004
1031
1

Soupiska TC Holešov, o.s.

jméno
nar.
BH
1
Navrátil David
18.01.1997
1035
1
2
Kúřil Martin
04.10.1996
1035
1
3
Cholasta Ondřej
10.09.1988
1035
1
4
Shuster Ben (Z)
24.03.1982
1035
1
5
Horejš Daniel
15.03.1997
1035
1
6
Nuhlíček Václav
26.01.1978
1035
1
7
Kohout Lukáš
10.03.2000
1035
1
21
Střelcová Tereza (H)
30.01.2001
952
3
22
Nováková Petra
20.09.1990
843
3
23
Slívová Michaela (H)
18.09.1997
952
3
24
Barreto Erika
05.01.1999
1031
1
25
Kratinová Hana
19.05.2000
1031
1