Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

08. III.TŔÍDA sk.DA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Blansko B
Tisknout
6
1
44:19
92:45
638:481
13
2
TK Bystřice p.H.
Tisknout
6
1
42:21
89:48
683:470
13
3
TCV Strání B
Tisknout
5
2
36:27
79:60
661:580
12
4
TC Holešov, o.s.
Tisknout
4
3
37:26
76:58
586:543
11
5
TK Drnovice
Tisknout
4
3
32:31
66:66
595:556
11
6
TK Mokrá-Horákov
Tisknout
2
5
30:33
66:70
576:585
9
7
TK Brno - Chrlice
Tisknout
1
6
18:45
41:95
478:695
8
8
TJ Sokol Vizovice
Tisknout
0
7
13:50
33:100
425:732
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
9.6.2018
17
TK Drnovice TK Brno - Chrlice
8:1
17:2
112:53
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kubeš Milan (H)
4
Maršík Martin
1
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
2.
Žalud Adam
1
Bučík Marek
1
6:4
3:6
4:6
13
16
1
2
0
1
3.
Toulec Radek
1
Čonka Jan
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
4.
Hynšt Tomáš (H)
1
Smejkal Radek
1
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
5.
Smolinská Hana
1
Židlíková Veronika
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
6.
Šimonová Sára (H)
1
Čonková Ivana
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
7.
Žalud Adam
Toulec Radek
1
1
Bučík Marek
Čonka Jan
1
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
8.
Alturban Karel
Hynšt Tomáš (H)
1
1
Maršík Martin
Smejkal Radek
1
1
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
9.
Smolinská Hana
Šimonová Sára (H)
1
1
Židlíková Veronika
Čonková Ivana
1
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
               
112
53
17
2
8
1

Soupiska TK Drnovice

jméno
nar.
BH
1
Kubeš Milan (H)
08.04.1978
567
4
2
Žalud Adam
22.07.1999
1035
1
3
Toulec Radek
07.04.1987
1035
1
4
Alturban Karel
12.07.1977
1035
1
5
Hynšt Tomáš (H)
28.11.1994
1035
1
21
Smolinská Hana
29.10.1996
1031
1
22
Šimonová Sára (H)
20.06.2003
1031
1
23
Křičková Adéla
31.01.2004
1031
1

Soupiska TK Brno - Chrlice

jméno
nar.
BH
1
Mandelík Petr
01.01.1974
1035
1
2
Holoubek Lukáš
13.12.1995
1035
1
3
Maršík Martin
03.03.1976
1035
1
4
Bučík Marek
24.08.1984
1035
1
5
Petlák Tomáš
09.03.1972
1035
1
6
Čonka Jan
16.07.1979
1035
1
7
Buček Tomáš
08.04.1985
1035
1
8
Jelínek Kamil
23.05.2000
1035
1
9
Smejkal Radek
04.05.2000
1035
1
21
Židlíková Veronika
15.10.1984
1031
1
22
Čonková Ivana
13.05.1978
1031
1
23
Šenkyříková Julie
10.11.2002
1031
1
24
Petláková Anna
27.05.2002
1031
1
25
Šenkyříková Lucie
29.10.2004
1031
1
26
Podzemná Daniela
23.08.1999
1031
1
27
Podzemná Erika
23.08.1999
1031
1