Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

08. III.TŔÍDA sk.DA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Blansko B
Tisknout
6
1
44:19
92:45
638:481
13
2
TK Bystřice p.H.
Tisknout
6
1
42:21
89:48
683:470
13
3
TCV Strání B
Tisknout
5
2
36:27
79:60
661:580
12
4
TC Holešov, o.s.
Tisknout
4
3
37:26
76:58
586:543
11
5
TK Drnovice
Tisknout
4
3
32:31
66:66
595:556
11
6
TK Mokrá-Horákov
Tisknout
2
5
30:33
66:70
576:585
9
7
TK Brno - Chrlice
Tisknout
1
6
18:45
41:95
478:695
8
8
TJ Sokol Vizovice
Tisknout
0
7
13:50
33:100
425:732
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.2018
13
TK Brno - Chrlice TK Mokrá-Horákov
1:8
4:16
59:109
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Maršík Martin
1
Neuer Tomáš (H)
6
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Bučík Marek
1
Barták Radim
3
2:6
6:2
2:6
10
14
1
2
0
1
3.
Čonková Ivana
1
Bartáková Petra
4
6:7
4:6
 
10
13
0
2
0
1
4.
Petláková Anna
1
Zadubanová Alice
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Čonka Jan
1
Šrenk Hynek
1
6:3
3:6
3:6
12
15
1
2
0
1
6.
Buček Tomáš
1
Kolář Radim
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Maršík Martin
Petlák Tomáš
1
1
Neuer Tomáš (H)
Barták Radim
6
3
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Bučík Marek
Čonka Jan
1
1
Šrenk Hynek
Kolář Radim
1
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
9.
Čonková Ivana
Petláková Anna
1
1
Bartáková Petra
Zadubanová Alice
4
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
               
59
109
4
16
1
8

Soupiska TK Brno - Chrlice

jméno
nar.
BH
1
Mandelík Petr
01.01.1974
1035
1
2
Holoubek Lukáš
13.12.1995
1035
1
3
Maršík Martin
03.03.1976
1035
1
4
Bučík Marek
24.08.1984
1035
1
5
Petlák Tomáš
09.03.1972
1035
1
6
Čonka Jan
16.07.1979
1035
1
7
Buček Tomáš
08.04.1985
1035
1
8
Jelínek Kamil
23.05.2000
1035
1
9
Smejkal Radek
04.05.2000
1035
1
21
Židlíková Veronika
15.10.1984
1031
1
22
Čonková Ivana
13.05.1978
1031
1
23
Šenkyříková Julie
10.11.2002
1031
1
24
Petláková Anna
27.05.2002
1031
1
25
Šenkyříková Lucie
29.10.2004
1031
1
26
Podzemná Daniela
23.08.1999
1031
1
27
Podzemná Erika
23.08.1999
1031
1

Soupiska TK Mokrá-Horákov

jméno
nar.
BH
1
Neuer Tomáš (H)
18.06.1998
450
6
2
Barták Radim
20.03.1996
821
3
3
Sova Lukáš
15.04.1992
1035
1
4
Ryšánek Aleš
02.04.1993
1035
1
5
Pazdera Jiří
10.10.1997
1035
1
6
Ševčík Zdeněk
17.11.1993
1035
1
7
Šrenk Hynek
29.08.1972
1035
1
8
Kolář Radim
03.02.1979
1035
1
9
Barták František
24.02.2006
1035
1
10
Steklý Jakub
26.06.2008
1035
1
11
Krutil Adam
21.01.2008
1035
1
12
Řeřucha Jakub
14.12.2006
1035
1
21
Bartáková Petra
17.07.1992
676
4
22
Kuderová Lucie
17.12.1995
1031
1
23
Zadubanová Alice
11.03.2002
1031
1
24
Krčková Tereza
24.03.2007
1031
1
25
Skotalová Veronika
09.10.2008
1031
1
26
Dohnalová Alice
14.11.2008
1031
1
27
Weignerová Marta
13.03.2008
1031
1