Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
6
0
48:6
97:18
656:315
12
2
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
Tisknout
5
1
38:16
81:36
573:368
11
3
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
Tisknout
4
2
36:18
74:42
567:423
10
4
TK Kvasiny B
Tisknout
3
3
26:28
57:57
482:447
9
5
TO TJ Svitavy B
Tisknout
2
4
29:25
47:56
448:463
8
6
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. B
Tisknout
1
5
12:42
28:85
333:560
7
7
Nespin, z.s. B
Tisknout
0
6
0:54
0:90
57:540
4
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
3
Nespin, z.s. B SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
0:9
0:18
15:108
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Rykr Daniel
1
Kubíček Pavel
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Rojek Adam
1
Kopecký David
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Holečková Adriana
1
Hartmanová Lucie (H)
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Urbánková Denisa
1
Kubíčková Kristýna
1
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Jirčík Adam
1
Lochman Josef
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Dusil Martin
1
Hrdina David
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Rykr Daniel
Rojek Adam
1
1
Kubíček Pavel
Kopecký David
1
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Jirčík Adam
Dusil Martin
1
1
Lochman Josef
Hrdina David
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
9.
Holečková Adriana
Urbánková Denisa
1
1
Hartmanová Lucie (H)
Kubíčková Kristýna
1
1
0:6
4:6
 
4
12
0
2
0
1
               
15
108
0
18
0
9

Soupiska Nespin, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Rykr Daniel
15.07.1999
1035
1
2
Macháň Jan
22.07.1997
1035
1
3
Kaplan Dominik
12.06.1990
1035
1
4
Říčař Ivo
29.01.1977
1035
1
5
Unger Jaroslav
20.10.2002
1035
1
6
Effenberk David
04.06.2003
1035
1
7
Rojek Adam
18.01.2002
1035
1
8
Jirčík Adam
18.11.2001
1035
1
9
Dusil Martin
05.02.2003
1035
1
10
Křivanec Karel
16.05.2001
1035
1
11
Konývka Šimon
05.11.2003
1035
1
21
Škodová Jesika
30.03.2003
1031
1
22
Kašparová Kamila
09.07.2002
1031
1
23
Doksanská Anna
26.05.2000
1031
1
24
Holečková Adriana
18.11.2002
1031
1
25
Pánková Lucie
08.11.2001
1031
1
26
Myšáková Eliška
29.09.2002
1031
1
27
Urbánková Denisa
06.08.2002
1031
1

Soupiska SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Knížek Tomáš
08.06.1982
803
3
2
Novotný Jakub
18.06.1992
1035
1
3
Černý Tomáš
25.03.1961
1035
1
4
Sovák Petr
04.03.1975
1035
1
5
Jelen Martin (H)
09.04.1981
1035
1
6
Praus Rudolf (H)
26.09.1972
1035
1
7
Novotný Jan
31.03.1989
1035
1
8
Kubíček Pavel
09.01.1969
1035
1
9
Kopecký David
16.05.1979
1035
1
10
Lochman Josef
05.11.1969
1035
1
11
Hrdina David
18.02.2003
1035
1
12
Horák Pavel
02.06.2001
1035
1
21
Šebestíková Lucie
11.10.2001
1031
1
22
Hartmanová Lucie (H)
20.01.2002
1031
1
23
Kubíčková Kristýna
23.03.1997
1031
1
24
Koubová Anna
20.10.2001
1031
1
25
Javůrková Andrea
28.07.2007
1031
1
26
Karenová Lucie
26.05.2008
1031
1
27
Kindlová Denisa
13.07.2007
1031
1