Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
6
0
48:6
97:18
656:315
12
2
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
Tisknout
5
1
38:16
81:36
573:368
11
3
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
Tisknout
4
2
36:18
74:42
567:423
10
4
TK Kvasiny B
Tisknout
3
3
26:28
57:57
482:447
9
5
TO TJ Svitavy B
Tisknout
2
4
29:25
47:56
448:463
8
6
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. B
Tisknout
1
5
12:42
28:85
333:560
7
7
Nespin, z.s. B
Tisknout
0
6
0:54
0:90
57:540
4
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.
26
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B TK Kvasiny B
9:0
18:2
117:57
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Novotný Jakub
1
Moravec Tomáš
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
2.
Novotný Jan
1
Kadlec Jan
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
3.
Šebestíková Lucie
1
Seidlová Tereza
1
7:5
6:0
 
13
5
2
0
1
0
4.
Hartmanová Lucie (H)
1
Holubová Kristýna
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
5.
Kubíček Pavel
1
Šprinc Michal
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
6.
Hrdina David
1
Kubec Martin
1
4:6
6:4
6:3
16
13
2
1
1
0
7.
Šebestíková Lucie
Hartmanová Lucie (H)
1
1
Holubová Kristýna
Seidlová Tereza
1
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
8.
Novotný Jakub
Novotný Jan
1
1
Moravec Tomáš
Kadlec Jan
1
1
6:3
4:6
6:2
16
11
2
1
1
0
9.
Kubíček Pavel
Hrdina David
1
1
Šprinc Michal
Kubec Martin
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
               
117
57
18
2
9
0

Soupiska SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Knížek Tomáš
08.06.1982
803
3
2
Novotný Jakub
18.06.1992
1035
1
3
Černý Tomáš
25.03.1961
1035
1
4
Sovák Petr
04.03.1975
1035
1
5
Jelen Martin (H)
09.04.1981
1035
1
6
Praus Rudolf (H)
26.09.1972
1035
1
7
Novotný Jan
31.03.1989
1035
1
8
Kubíček Pavel
09.01.1969
1035
1
9
Kopecký David
16.05.1979
1035
1
10
Lochman Josef
05.11.1969
1035
1
11
Hrdina David
18.02.2003
1035
1
12
Horák Pavel
02.06.2001
1035
1
21
Šebestíková Lucie
11.10.2001
1031
1
22
Hartmanová Lucie (H)
20.01.2002
1031
1
23
Kubíčková Kristýna
23.03.1997
1031
1
24
Koubová Anna
20.10.2001
1031
1
25
Javůrková Andrea
28.07.2007
1031
1
26
Karenová Lucie
26.05.2008
1031
1
27
Kindlová Denisa
13.07.2007
1031
1

Soupiska TK Kvasiny B

jméno
nar.
BH
1
Chocholouš Petr
29.06.1980
1035
1
2
Moravec Tomáš
21.02.1995
1035
1
3
Handl Tomáš
30.05.1995
1035
1
4
Kadlec Jan
05.09.1995
1035
1
5
Ponka Jakub
04.04.2000
1035
1
6
Tobiška Jiří
20.09.1973
1035
1
7
Šprinc Michal
18.04.1974
1035
1
8
Kubec Martin
07.11.1982
1035
1
9
Dusbaba Milan
18.07.1981
1035
1
10
Pischel Tomáš
22.05.1992
1035
1
11
Volf Jakub
27.12.2002
1035
1
12
Nosek Milan
07.05.1966
1035
1
21
Tobišková Andrea
12.06.2003
1031
1
22
Dunajčáková Denisa
17.06.1999
1031
1
23
Nosková Michala
22.02.1993
1031
1
24
Volfová Barbora
22.04.1998
1031
1
25
Seidlová Tereza
28.10.1999
1031
1
26
Cimmerová Lucie
19.10.2001
1031
1
27
Holubová Kristýna
01.11.2003
1031
1