Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
6
0
48:6
97:18
656:315
12
2
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
Tisknout
5
1
38:16
81:36
573:368
11
3
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
Tisknout
4
2
36:18
74:42
567:423
10
4
TK Kvasiny B
Tisknout
3
3
26:28
57:57
482:447
9
5
TO TJ Svitavy B
Tisknout
2
4
29:25
47:56
448:463
8
6
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. B
Tisknout
1
5
12:42
28:85
333:560
7
7
Nespin, z.s. B
Tisknout
0
6
0:54
0:90
57:540
4
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.
24
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
6:3
12:7
86:73
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Camfrla Štěpán
1
Kubíček Pavel
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
2.
Hlaváč Jan (H)
1
Kopecký David
1
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
3.
Vacková Tereza
1
Šebestíková Lucie
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Grossová Aneta
1
Hartmanová Lucie (H)
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Bečička Robin (H)
1
Hrdina David
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
6.
Junek Jan
1
Horák Pavel
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
7.
Vacková Tereza
Grossová Aneta
1
1
Šebestíková Lucie
Hartmanová Lucie (H)
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
8.
Hlaváč Jan (H)
Bečička Robin (H)
1
1
Kubíček Pavel
Kopecký David
1
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
9.
Vacek Zdeněk
Plíva Michal
1
1
Hrdina David
Horák Pavel
1
1
4:6
6:4
10:6
20
16
2
1
1
0
               
86
73
12
7
6
3

Soupiska U.S.SPA TC Dolní Dobrouč

jméno
nar.
BH
1
Camfrla Štěpán
23.04.1990
1035
1
2
Hlaváč Jan (H)
20.05.1994
1035
1
3
Bečička Robin (H)
21.10.1994
1035
1
4
Junek Jan
13.02.1990
1035
1
5
Vacek Zdeněk
11.10.1998
1035
1
6
Gabris Josef
16.09.1998
1035
1
7
Bělský Tomáš
25.05.2000
1035
1
8
Plíva Michal
28.12.1999
1035
1
9
Richtr Filip
12.12.2000
1035
1
10
Novák Kryštof
25.04.2004
1035
1
21
Pražáková Pavlína
12.04.1989
1031
1
22
Vacková Tereza
25.03.1992
1031
1
23
Fadrná Veronika
09.04.1992
1031
1
24
Grossová Aneta
15.12.1989
1031
1
25
Rykrová Nikol
27.10.2000
1031
1

Soupiska SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Knížek Tomáš
08.06.1982
803
3
2
Novotný Jakub
18.06.1992
1035
1
3
Černý Tomáš
25.03.1961
1035
1
4
Sovák Petr
04.03.1975
1035
1
5
Jelen Martin (H)
09.04.1981
1035
1
6
Praus Rudolf (H)
26.09.1972
1035
1
7
Novotný Jan
31.03.1989
1035
1
8
Kubíček Pavel
09.01.1969
1035
1
9
Kopecký David
16.05.1979
1035
1
10
Lochman Josef
05.11.1969
1035
1
11
Hrdina David
18.02.2003
1035
1
12
Horák Pavel
02.06.2001
1035
1
21
Šebestíková Lucie
11.10.2001
1031
1
22
Hartmanová Lucie (H)
20.01.2002
1031
1
23
Kubíčková Kristýna
23.03.1997
1031
1
24
Koubová Anna
20.10.2001
1031
1
25
Javůrková Andrea
28.07.2007
1031
1
26
Karenová Lucie
26.05.2008
1031
1
27
Kindlová Denisa
13.07.2007
1031
1