Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
6
0
48:6
97:18
656:315
12
2
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
Tisknout
5
1
38:16
81:36
573:368
11
3
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
Tisknout
4
2
36:18
74:42
567:423
10
4
TK Kvasiny B
Tisknout
3
3
26:28
57:57
482:447
9
5
TO TJ Svitavy B
Tisknout
2
4
29:25
47:56
448:463
8
6
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. B
Tisknout
1
5
12:42
28:85
333:560
7
7
Nespin, z.s. B
Tisknout
0
6
0:54
0:90
57:540
4
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
9.6.
17
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B TO TJ Svitavy B
5:4
11:10
96:107
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Novotný Jakub
1
Drápela Radim
1
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
2.
Kubíček Pavel
1
Vrtěna Tomáš
1
6:3
3:6
6:4
15
13
2
1
1
0
3.
Šebestíková Lucie
1
Sperátová Zuzana (H)
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Hartmanová Lucie (H)
1
Krejčí Magdaléna
1
6:7
7:6
1:6
14
19
1
2
0
1
5.
Kopecký David
1
Bahenský Martin
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Hrdina David
1
Hrubý Kryštof
1
7:6
6:2
 
13
8
2
0
1
0
7.
Kubíčková Kristýna
Hartmanová Lucie (H)
1
1
Sperátová Zuzana (H)
Krejčí Magdaléna
1
1
5:7
0:6
 
5
13
0
2
0
1
8.
Jelen Martin (H)
Novotný Jakub
1
1
Drápela Radim
Vrtěna Tomáš
1
1
6:3
3:6
6:3
15
12
2
1
1
0
9.
Kubíček Pavel
Kopecký David
1
1
Bahenský Martin
Hrubý Kryštof
1
1
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
               
96
107
11
10
5
4

Soupiska SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Knížek Tomáš
08.06.1982
803
3
2
Novotný Jakub
18.06.1992
1035
1
3
Černý Tomáš
25.03.1961
1035
1
4
Sovák Petr
04.03.1975
1035
1
5
Jelen Martin (H)
09.04.1981
1035
1
6
Praus Rudolf (H)
26.09.1972
1035
1
7
Novotný Jan
31.03.1989
1035
1
8
Kubíček Pavel
09.01.1969
1035
1
9
Kopecký David
16.05.1979
1035
1
10
Lochman Josef
05.11.1969
1035
1
11
Hrdina David
18.02.2003
1035
1
12
Horák Pavel
02.06.2001
1035
1
21
Šebestíková Lucie
11.10.2001
1031
1
22
Hartmanová Lucie (H)
20.01.2002
1031
1
23
Kubíčková Kristýna
23.03.1997
1031
1
24
Koubová Anna
20.10.2001
1031
1
25
Javůrková Andrea
28.07.2007
1031
1
26
Karenová Lucie
26.05.2008
1031
1
27
Kindlová Denisa
13.07.2007
1031
1

Soupiska TO TJ Svitavy B

jméno
nar.
BH
1
Crha Jiří
08.01.1975
1035
1
2
Drápela Radim
29.12.1978
1035
1
3
Báča Jakub
18.09.1978
1035
1
4
Vrtěna Tomáš
25.12.2000
1035
1
5
Nekvinda Lukáš
13.03.2000
1035
1
6
Bahenský Martin
17.01.2003
1035
1
7
Hrubý Kryštof
02.07.2000
1035
1
8
Rouchal Dominik
01.10.2005
1035
1
9
Krejčí Jan
14.08.2004
1035
1
10
Ducháček Pavel
22.09.1965
1035
1
21
Bezdíčková Šárka (H)
08.08.1997
451
6
22
Sperátová Zuzana (H)
04.05.2003
1031
1
23
Krejčí Magdaléna
05.10.2001
1031
1
24
Šejnohová Ela
29.08.2005
1031
1
25
Šudáková Tina
14.08.2005
1031
1
26
Kaplanová Karolína
10.04.2007
1031
1
27
Veiglová Lenka
24.01.2005
1031
1
28
Rosendorfová Pavlína
06.03.2005
1031
1