Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
6
0
48:6
97:18
656:315
12
2
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
Tisknout
5
1
38:16
81:36
573:368
11
3
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
Tisknout
4
2
36:18
74:42
567:423
10
4
TK Kvasiny B
Tisknout
3
3
26:28
57:57
482:447
9
5
TO TJ Svitavy B
Tisknout
2
4
29:25
47:56
448:463
8
6
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. B
Tisknout
1
5
12:42
28:85
333:560
7
7
Nespin, z.s. B
Tisknout
0
6
0:54
0:90
57:540
4
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
19.5.
10
TENIS-CENTRUM DTJ HK E SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
7:2
14:4
102:62
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Macura Viktor
4
Novotný Jakub
1
7:5
6:0
 
13
5
2
0
1
0
2.
Belada Tomáš
1
Novotný Jan
1
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
3.
Silbernáglová Vendula
1
Šebestíková Lucie
1
6:7
5:7
 
11
14
0
2
0
1
4.
Prouzová Anna-Marie
1
Kubíčková Kristýna
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
5.
Taláb Vojtěch
1
Kopecký David
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
6.
Taláb Matěj
1
Hrdina David
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
7.
Silbernáglová Vendula
Prouzová Anna-Marie
1
1
Šebestíková Lucie
Kubíčková Kristýna
1
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
8.
Macura Viktor
Belada Tomáš
4
1
Kopecký David
Jelen Martin (H)
1
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
9.
Taláb Vojtěch
Taláb Matěj
1
1
Novotný Jakub
Hrdina David
1
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
               
102
62
14
4
7
2

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK E

jméno
nar.
BH
1
Macura Viktor
11.09.2000
579
4
2
Borůvka Michal
29.06.1996
884
3
3
Andrusewycz Ruslan (EU)
08.11.1996
1035
1
4
Ducháč Jan
15.08.1995
1035
1
5
Jirucha Ladislav
20.03.2002
1035
1
6
Čížek Daniel
12.04.2002
1035
1
7
Sluka Matěj
18.05.2001
1035
1
8
Belada Tomáš
27.03.2000
1035
1
9
Silbernágl Kryštof
18.10.2006
1035
1
10
Taláb Vojtěch
05.01.2003
1035
1
11
Taláb Matěj
05.01.2003
1035
1
12
Haisman David
06.09.2003
1035
1
21
Štětková Klára
14.04.2000
288
9
22
Beladová Markéta
23.04.2001
1031
1
23
Silbernáglová Vendula
22.10.2003
1031
1
24
Jedličková Veronika
18.03.2004
1031
1
25
Prouzová Anna-Marie
30.04.2004
1031
1
26
Korencová Nicole
09.05.2004
1031
1
27
Králová Michaela
25.03.2005
1031
1
28
Macurová Valérie
24.12.2004
1031
1

Soupiska SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Knížek Tomáš
08.06.1982
803
3
2
Novotný Jakub
18.06.1992
1035
1
3
Černý Tomáš
25.03.1961
1035
1
4
Sovák Petr
04.03.1975
1035
1
5
Jelen Martin (H)
09.04.1981
1035
1
6
Praus Rudolf (H)
26.09.1972
1035
1
7
Novotný Jan
31.03.1989
1035
1
8
Kubíček Pavel
09.01.1969
1035
1
9
Kopecký David
16.05.1979
1035
1
10
Lochman Josef
05.11.1969
1035
1
11
Hrdina David
18.02.2003
1035
1
12
Horák Pavel
02.06.2001
1035
1
21
Šebestíková Lucie
11.10.2001
1031
1
22
Hartmanová Lucie (H)
20.01.2002
1031
1
23
Kubíčková Kristýna
23.03.1997
1031
1
24
Koubová Anna
20.10.2001
1031
1
25
Javůrková Andrea
28.07.2007
1031
1
26
Karenová Lucie
26.05.2008
1031
1
27
Kindlová Denisa
13.07.2007
1031
1