Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
2
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
3
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
4
TENIS-CENTRUM DTJ HK E  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
5
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. B  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
6
Nespin, z.s. B  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
7
TK Kvasiny B  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
TO TJ Svitavy B  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK E TO TJ Svitavy B
0:0
 
 
 
2
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. B volno
0:0
 
 
 
3
Nespin, z.s. B SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
0:0
 
 
 
4
TK Kvasiny B U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
0:0
 
 
 
2
5.5.
5
TO TJ Svitavy B TK Kvasiny B
0:0
 
 
 
6
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč Nespin, z.s. B
0:0
 
 
 
7
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. B
0:0
 
 
 
8
volno TENIS-CENTRUM DTJ HK E
0:0
 
 
 
3
19.5.
9
volno TO TJ Svitavy B
0:0
 
 
 
10
TENIS-CENTRUM DTJ HK E SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
0:0
 
 
 
11
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. B U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
0:0
 
 
 
12
Nespin, z.s. B TK Kvasiny B
0:0
 
 
 
4
26.5.
13
TO TJ Svitavy B Nespin, z.s. B
0:0
 
 
 
14
TK Kvasiny B TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. B
0:0
 
 
 
15
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč TENIS-CENTRUM DTJ HK E
0:0
 
 
 
16
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B volno
0:0
 
 
 
5
9.6.
17
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B TO TJ Svitavy B
0:0
 
 
 
18
volno U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
0:0
 
 
 
19
TENIS-CENTRUM DTJ HK E TK Kvasiny B
0:0
 
 
 
20
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. B Nespin, z.s. B
0:0
 
 
 
6
16.6.
21
TO TJ Svitavy B TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. B
0:0
 
 
 
22
Nespin, z.s. B TENIS-CENTRUM DTJ HK E
0:0
 
 
 
23
TK Kvasiny B volno
0:0
 
 
 
24
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
0:0
 
 
 
7
23.6.
25
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč TO TJ Svitavy B
0:0
 
 
 
26
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B TK Kvasiny B
0:0
 
 
 
27
volno Nespin, z.s. B
0:0
 
 
 
28
TENIS-CENTRUM DTJ HK E TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. B
0:0