Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
5
2
38:25
81:57
657:566
12
2
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. A
Tisknout
4
3
37:26
80:59
677:588
11
3
TJ Červený Kostelec A
Tisknout
4
3
37:26
82:62
696:620
11
4
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
31:32
66:67
598:590
11
5
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
63:79
594:665
11
6
Nespin, z.s. A
Tisknout
3
4
33:30
72:68
613:612
10
7
TC Nové Město n. Metují B
Tisknout
3
4
32:31
72:68
652:626
10
8
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
6
16:47
40:96
473:693
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
19.5.
9
TC Nové Město n. Metují B TK Dynamo Hradec Králové B
8:1
16:4
104:56
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Melichárek Lukáš
1
Martinek Ondřej
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
2.
Mazáč Tomáš (H)
1
Kučera Jakub
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
3.
Machová Barbora
6
Doudová Anna
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
4.
Horáková Vlasta
3
Petrová Iva
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
5.
Havelka Jakub
1
Brož Daniel
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Lepš Václav
1
Sedliský Ondřej
1
6:3
3:6
6:3
15
12
2
1
1
0
7.
Machová Barbora
Horáková Vlasta
6
3
Doudová Anna
Petrová Iva
1
1
6:1
7:5
 
13
6
2
0
1
0
8.
Lepš Václav
Mazáč Tomáš (H)
1
1
Martinek Ondřej
Brož Daniel
1
1
6:3
1:6
6:3
13
12
2
1
1
0
9.
Melichárek Lukáš
Havelka Jakub
1
1
Kučera Jakub
Sedliský Ondřej
1
1
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
               
104
56
16
4
8
1

Soupiska TC Nové Město n. Metují B

jméno
nar.
BH
1
Tichý Marek
11.05.1988
759
3
2
Melichárek Lukáš
01.04.1978
1035
1
3
Kolář Martin
01.06.1997
1035
1
4
Mazáč Tomáš (H)
13.01.1993
1035
1
5
Hruška Martin
24.07.1974
1035
1
6
Havelka Jakub
23.10.1996
1035
1
7
Hejcman Marek
16.07.2003
1035
1
8
Tetauer Pavel
20.01.1973
1035
1
9
Hofman Václav
01.04.2003
1035
1
10
Lepš Václav
14.08.1964
1035
1
21
Machová Barbora
06.06.1996
433
6
22
Horáková Vlasta
15.09.1974
794
3
23
Soukupová Martina
29.12.1988
1031
1
24
Janovská Klára
02.12.2004
1031
1
25
Jelinková Natálie
30.01.2006
1031
1

Soupiska TK Dynamo Hradec Králové B

jméno
nar.
BH
1
Jon Lukáš
27.11.1987
1035
1
2
Martinek Ondřej
22.05.1980
1035
1
3
Šimčík Damián (EU)
04.07.1987
1035
1
4
Kučera Jakub
27.09.1995
1035
1
5
Brož Daniel
12.02.1997
1035
1
6
Sedliský Ondřej
10.01.1988
1035
1
7
Kovařík Jan
20.08.1988
1035
1
8
Adam Pavel
06.03.1964
1035
1
9
Repák Rudolf
24.05.1967
1035
1
10
Kučera František
09.05.1974
1035
1
11
Michálek Lukáš
26.01.2003
1035
1
12
Michálek Tomáš
26.01.2003
1035
1
21
Bláhová Pavla
10.03.1991
651
4
22
Špačková Diana
08.06.1992
952
3
23
Vosečková Marie
10.10.1996
600
4
24
Marešová Kateřina (H)
05.03.2003
1031
1
25
Doudová Anna
01.11.2002
1031
1
26
Petrová Iva
03.08.1960
1031
1