Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
5
2
38:25
81:57
657:566
12
2
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. A
Tisknout
4
3
37:26
80:59
677:588
11
3
TJ Červený Kostelec A
Tisknout
4
3
37:26
82:62
696:620
11
4
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
31:32
66:67
598:590
11
5
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
63:79
594:665
11
6
Nespin, z.s. A
Tisknout
3
4
33:30
72:68
613:612
10
7
TC Nové Město n. Metují B
Tisknout
3
4
32:31
72:68
652:626
10
8
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
6
16:47
40:96
473:693
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
5.5.
5
TK Dynamo Hradec Králové B SK Rychnovek A
4:5
9:11
96:93
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Martinek Ondřej
1
Kyška Jiří
1
6:4
5:7
1:6
12
17
1
2
0
1
2.
Šimčík Damián (EU)
1
Pugzík Jan
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
3.
Marešová Kateřina (H)
1
Pavlíčková Andrea
1
6:7
4:6
 
10
13
0
2
0
1
4.
Doudová Anna
1
Pourová Aneta
1
4:6
6:7
 
10
13
0
2
0
1
5.
Brož Daniel
1
Městecký Tomáš
1
1:6
6:7
 
7
13
0
2
0
1
6.
Sedliský Ondřej
1
Hrdlička Václav
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Marešová Kateřina (H)
Petrová Iva
1
1
Pavlíčková Andrea
Pourová Aneta
1
1
6:2
4:6
6:3
16
11
2
1
1
0
8.
Martinek Ondřej
Sedliský Ondřej
1
1
Městecký Tomáš
Hrdlička Václav
1
1
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
9.
Šimčík Damián (EU)
Brož Daniel
1
1
Kyška Jiří
Pugzík Jan
1
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
               
96
93
9
11
4
5

Soupiska TK Dynamo Hradec Králové B

jméno
nar.
BH
1
Jon Lukáš
27.11.1987
1035
1
2
Martinek Ondřej
22.05.1980
1035
1
3
Šimčík Damián (EU)
04.07.1987
1035
1
4
Kučera Jakub
27.09.1995
1035
1
5
Brož Daniel
12.02.1997
1035
1
6
Sedliský Ondřej
10.01.1988
1035
1
7
Kovařík Jan
20.08.1988
1035
1
8
Adam Pavel
06.03.1964
1035
1
9
Repák Rudolf
24.05.1967
1035
1
10
Kučera František
09.05.1974
1035
1
11
Michálek Lukáš
26.01.2003
1035
1
12
Michálek Tomáš
26.01.2003
1035
1
21
Bláhová Pavla
10.03.1991
651
4
22
Špačková Diana
08.06.1992
952
3
23
Vosečková Marie
10.10.1996
600
4
24
Marešová Kateřina (H)
05.03.2003
1031
1
25
Doudová Anna
01.11.2002
1031
1
26
Petrová Iva
03.08.1960
1031
1

Soupiska SK Rychnovek A

jméno
nar.
BH
1
Louda Vítězslav
01.05.1975
1035
1
2
Kyška Jiří
05.06.1978
1035
1
3
Pugzík Jan
25.09.1984
1035
1
4
Válek Jiří
25.07.1984
1035
1
5
Městecký Tomáš
25.06.1984
1035
1
6
Čapek Vilém
08.09.1964
1035
1
7
Khol Josef
18.10.1985
1035
1
8
Hrdlička Václav
01.12.1985
1035
1
9
Ponikelský Michal
25.04.1985
1035
1
10
Flek Martin
24.06.1989
1035
1
11
Flek Pavel
12.10.1963
1035
1
12
Váňa Tomáš
03.12.1990
1035
1
21
Pavlíčková Andrea
02.01.1987
1031
1
22
Pourová Aneta
29.07.1989
1031
1
23
Mervartová Patricie
12.03.1975
1031
1
24
Ponikelská Monika
15.02.1986
1031
1
25
Fähnrichová Nikola
08.03.1994
1031
1